Оголошення про заслуховування звіту старост

Керуючись п. 6 ст. 541 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" та відповідно до графіка звітування старост сіл Ізяславської міської територіальної громади перед громадськістю про свою діяльність за 2021 рік  31 січня 2022 року на відкритих зустрічах відбудеться заслуховування звітів старост Ізяславської міської територіальної громади перед жителями сіл:

13:31 21.01.2022

В Ізяславській громаді відбулися Йорданські купання

Активно, весело та з гарним настроєм, з піснями, кулішем, чаєм і традиційними пірнаннями в крижану воду сьогодні, 19 січня, жителі та гості Ізяславської міської територіальної громади відзначили велике християнське свято — Хрещення Господнє.

17:00 19.01.2022

БЕЗ ПРАВА НА ЗАБУТТЯ

16 січня  – трагічний день в історії села Комини Ізяславської міської територіальної громади. Саме цього дня 1944 року тут відбулися події, про які неможливо забути ніколи – німецькі окупанти спалили 137 дворів села Комини, загинуло 40 мирних жителів. То були страшні дні. Всю ніч і день горіло село. Такого горя, такого жаху люди ще не знали. Село Комини стало першим з 9 населених пунктів територіальної громади, яке було спалене нацистськими загарбниками.

16:49 18.01.2022

Сімейні форми виховання

Проблема дитячого сирітства з кожним днем стає актуальнішою і болючішою темою для нашого суспільства. Діти повинні зростати в сім’ях рідних батьків, але коли це неможливо, альтернативою біологічній родині може слугувати інша сім’я.

16:08 18.01.2022