В Дії почала працювати послуга "Отримати статус ВПО"

Хороша новина для внутрішньо переміщених осіб. В Дії почала працювати послуга "Отримати статус ВПО". Відтепер Вам не потрібно стояти в черзі. Достатньо обновити програму Дія і отримати дану послугу.

14:28:05 21.04.2022

Розпочав роботу Центр видачі гуманітарної допомоги при Хмельницькій обласній раді

Від початку війни Хмельниччина прийняла транзитом понад 220 тисяч переселенців, які виїхали з зони бойових дій. З них - понад 80 тисяч залишилися проживати в нашому регіоні. І наше головне завдання сьогодні - допомагати людям, які змушені були залишити місця свого постійного проживання. З 23 березня 2022 р. на базі Хмельницького обласного музично-драматичного театру імені Михайла Старицького за адресою: місто Хмельницький, вулиця Соборна, 60, розпочав роботу Центр видачі гуманітарної допомоги при Хмельницькій обласній раді. У Центрі, який працює щоденно з 10.00 до 16.00 год., надають гуманітарну допомогу усім, хто її потребує. Видача м’якого інвентарю (одяг, взуття, білизна, подушки, ковдри та дитячі засоби гігієни) здійснюється за умови пред’явлення документа, що засвідчує особу і її місце реєстрації та підтверджує внутрішньо переміщену особу, яка перебуває в Хмельницькій області, в тому числі у територіальних громадах.

15:04:41 24.03.2022