Довгий Олег Іванович

Фото без опису  Фото без опису

позивний «Фізрук»

Дата та місце народження: 06 січня  1993 року с.Щурівці Хмельницької області.

Дата та місце загибелі: 31 січня  2015 року у районі Дебальцеве (смт.Чорнухине) Попаснянського району Луганської області.

Звання: лейтенант.

Посада: заступник командира роти по роботі з особовим складом.

Підрозділ: 15-й окремий гірсько-піхотний батальйон.

Обставини загибелі:  загинув 31 січня 2015 року у районі Дебальцеве в результаті обстрілу ВОП «Віталій» поблизу смт. Чорнухине Луганської області. Разом з Олегом загинули старший солдат С.Матусевич та солдат М.Григоришин.

Сімейний стан: залишились батьки.

Місце поховання: с.Щурівці Ізяславської міської територіальної громади Хмельницької області.

Указом Президента України № 236/2018 від 23 серпня 2018 року за особисту мужність, героїзм і самопожертву, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі лейтенанту Довгому Олегу Івановичу присвоєно звання Герой України з удостоєнням ордена «Золота Зірка» (посмертно).

31 січня 2019 р. у селі Клубівка відкрили меморіальну дошку на честь загиблого в зоні проведення АТО Героя України Олега Довгого, уродженця села Щурівці. Він героїчно загинув у цей день 2015 року у районі Дебальцеве Луганської області при виконанні бойового завдання.

31.07.2015 р. у Щурівцях відбулося урочисте відкриття пам’ятної дошки на честь лейтенанта 128-ї окремої гірсько-піхотної бригади Збройних Сил України Олега Довгого, загиблого під час проведення антитерористичної операції на сході України.