Генеральний план м.Ізяслав

Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації «Генеральний план та план зонування міста Ізяслав Ізяславського району Хмельницької області».

Мета проекту містобудівної документації: визначення принципового вирішення розвитку, планування, забудови та іншого використання території населеного пункту.

Матеріали Генерального плану та плану зонування міста Ізяслав висвітлені на офіційному вебсайті Ізяславської міської ради, що складаються з текстових та графічних матеріалів. До складу текстових матеріалів включається «Том 2. План зонування території міста. Пояснювальна записка». Графічні матеріали, масштаби розроблено згідно завдання на проектування та ДБН Б1.1-15:2012 «Склад та зміст генерального плану населеного пункту» та включають в себе:

- План існуючого використання території;

- Схема існуючих планувальних обмежень;

- Генеральний план (основне креслення);

- Схема проектних планувальних обмежень;

- Схема зонування території;

- Схема розселення.

Проектна площа населеного пункту 2136,8 га. Проектна кількість населення 21790 чол.

Замовник: Ізяславська міська рада Ізяславського району Хмельницької області.

Розробник: ТОВ «АРХІТЕКТУРНО-ПРОСТОРОВЕ ПЛАНУВАННЯ».

Дата початку та строки здійснення громадського обговорення.

Відповідно до п.6-1 Постанови КМУ від 25.05.2011р. №555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні», та з урахуванням норм Постанови КМУ від 11 березня 2020 року № 211 «Про запобігання поширенню на території України гострої распіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (із змінами) громадське обговорення містобудівної документації розпочато з дня його оприлюднення, а саме з 24 грудня 2020 року на сайті Ізяславської міської ради та триватиме до 28 січня 2021 року включно.

Способи участі громадськості. Громадськість в межах строку громадського обговорення має право усно звернутися до відповідальної особи з розгляду пропозицій Ізяславської міської ради із зазначенням пропозицій та зауважень щодо проекту документа державного планування в журналі громадських слухань чи подати їх в письмовій формі (в тому числі в електронному вигляді). Усі зауваження і пропозиції, одержані протягом встановленого строку, підлягають обов’язковому розгляду замовником. За результатами розгляду замовник враховує одержані зауваження або мотивовано їх відхиляє. Пропозиції, що приймаються, мають містити прізвище, ім’я та по батькові, місце проживання заявника, особистий підпис (за умови письмової форми подання) та повинні чітко зазначати обґрунтування викладеного, з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

Пропозиції до проектів містобудівної документації мають право подавати:

1) повнолітні дієздатні фізичні особи, які проживають на території, щодо якої розроблено відповідний проект містобудівної документації на місцевому рівні;

2) юридичні особи, об’єкти нерухомого майна яких розташовані на території, щодо якої розроблено відповідний проект містобудівної документації на місцевому рівні;

3) власники та користувачі земельних ділянок, розташованих на території, щодо якої розроблено проект містобудівної документації та на суміжних з нею територіях;

4) представники органів самоорганізації населення, діяльність яких поширюється на відповідну територію;

5) народні депутати України, депутати відповідних місцевих рад.

Поштова та електронні адреси для залишення пропозицій та зауважень: 30300, м. Ізяслав, вул. Незалежності, 43, е-mail: iz.mr@ukr.net.

Пропозиції, подані особами після встановленого строку, залишаються без розгляду.

Дата, час і місце проведення громадських слухань.

Громадські слухання проводитимуться з дотриманням санітарних вимог та карантинних обмежень, що діятимуть на день їх проведення, присутність на яких можлива за попередньої реєстрації. Бажаючі бути присутніми в залі обговорень мають подати усні заявки, звернувшись за тел. 4-21-33, до 25.01.2021 р.

Громадські слухання з обговорення проекту містобудівної документації «Генеральний план та план зонування міста Ізяслав Ізяславського району Хмельницької області» відбудуться 29 січня 2021 року о 14.00 за адресою: м. Ізяслав, вул. Незалежності, 18.

Ознайомитися з проектом документа державного планування можна на офіційному вебсайті Ізяславської міської ради – https://izyaslav-miskrada.gov.ua та в приміщенні Ізяславської міської ради за адресою: 30300, м. Ізяслав, вул. Незалежності, 43, кабінет №2.

Відповідальна особа за організацію розгляду пропозицій - спеціаліст І категорії виконкому міської ради Олійник Олена Леонідівна (тел. 4-21-33).

План зонування території

- План існуючого використання території

- Схема існуючих планувальних обмежень

- Генеральний план (основне креслення)