SMART CITY

КАТАЛОГ СЕРВІСІВ ТА ПОСЛУГ SMART CITY

Всеукраїнська школа онлайн — це платформа для дистанційного та змішаного навчання учнів 5-11 класів та методичної підтримки вчителів

ПЕРЕЙТИ ДО СЕРВІСУ

Сервіс, який надає послуги для забезпечення електронної взаємодії двох або більше суб’єктів, які довіряють надавачу електронних довірчих послуг щодо надання такої послуги

ПЕРЕЙТИ ДО СЕРВІСУ

З цифровими навичками ви зможете ефективно та безпечно застосовувати технології в роботі та навчанні, для професійного та особистісного розвитку.

Сервіс Державного реєстру виборців - особистий кабінет виборця

Державні послуги онлайн

Єдиний портал державних послуг Дія. Онлайн відкриття ФОП, оформлення допомоги при народженні дитини або пенсії, отримання ліцензій та дозволів.

Є ЛІКИ — сайт, на якому кожен пацієнт може перевірити наявність лікарських засобів у своїй лікарні

ПЕРЕЙТИ ДО СЕРВІСУ

Єдиний в Україні екологічний чат-бот. Поєднує дані про забруднення, забруднювачів та інструменти захисту довкілля.

ПЕРЕЙТИ ДО СЕРВІСУ

Електронний сервіс Громадський бюджет (бюджет участі) – це можливість для кожного мешканця ініціювати власні та голосувати за інші важливі проекти, кошти на які виділяють з місцевого бюджету.

ПЕРЕЙТИ ДО СЕРВІСУ

ЕкоСистема -національна онлайн-платформа, яка містить актуальну інформацію про стан довкілля

ПЕРЕЙТИ ДО СЕРВІСУ

Е-НАДРА - електронний кабінет надрокористувача, digital-підхід до видачі дозволів на користування надрами

ПЕРЕЙТИ ДО СЕРВІСУ

Е-РИБА - Єдина державна електронна система управління галуззю рибного господарства (еРиба). Наразі доступний перший її компонент – декларування права на промислове рибальство в електронній формі.