ВІДКРИТІ ДАНІ

Відкриті дані міської ради

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 2015 року № 835 «Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних» створено кабінет на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних, де оприлюднюється інформація Ізяславської міської ради, розпорядником якої вона є, у формі відкритих даних.

Відповідно до Закону України “Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).

ІЗЯСЛАВСЬКА МІСЬКА РАДА НА ПОРТАЛІ ВІДКРИТИХ ДАНИХ

Архітектура та містобудування