A A A K K K
для людей із порушенням зору
Ізяславська міська громада
Хмельницька область, Шепетівський район

Громадський бюджет

Про затвердження Положення про громадський бюджет в Ізяславській міській територіальній громаді

Про затвердження Програми ”Громадський бюджет Ізяславської міської територіальної громади на 2022-2024 роки”

Параметри громадського бюджету на 2022 рік

Координаційна  рада   з  питань громадського бюджету в Ізяславській міській територіальній громаді

Для подання проекту натисніть нижче на зображення

Logo

Інструкція з подання проектів

Інструкція з голосування на платформі електронної демократії

 

 

Громадський бюджет — не одна з програм міської ради, а ефективний інструмент співпраці місцевої влади та громадськості

   

З метою вдосконалення діалогу між владою і громадою, створення та підтримки повноцінного громадського простору, активізації місцевих ініціатив жителів Ізяславської міської територіальної громади щодо участі у бюджетному процесі, залучення громадськості до розподілу коштів міського  бюджету для вирішення соціально значущих питань, на останній сесії міської ради прийнято Програму про громадський бюджет Ізяславської міської територіальної громади на 2022-2024 роки.

Це не одна з програм міської ради, а ключовий циклічний процес органу місцевого самоврядування громади.

 Громадський бюджет – це частина міського бюджету, місцева ініціатива, форма прямого волевиявлення жителів територіальної громади, що впроваджує інноваційні механізми залучення громадськості до розподілу коштів міського бюджету та спрямована на демократичний процес обговорення громадою окремих напрямів використання бюджетних коштів. Громадський бюджет надає можливість кожному мешканцю територіальної громади брати участь в прийнятті рішень стосовно призначення частини коштів з міського бюджету.

Загальний обсяг фінансових ресурсів міського бюджету, необхідних для реалізації Програми про громадський бюджет на 2022-2024 роки, складає 1900,0 тис.грн., зокрема передбачено на:

2022 рік  - 400,0 тис.грн.,

2023 рік – 600,0 тис.грн.,

2024 рік  - 900,0 тис.грн.

Пріоритетними напрямки Програми є реалізація проектів у  сфері житлово-комунального господарства та дорожньо-транспортної інфраструктури, енергозбереження, освіти, культури та туризму, спорту, соціального захисту, охорони навколишнього природного середовища; телекомунікацій, зв’язку та інформаційних технологій.

Очікуваними результатами реалізації цієї Програми є:

встановлення партнерських відносин між владою та громадою;

підвищення відкритості  діяльності  органів місцевого самоврядування;

підвищення  рівня прозорості процесу прийняття рішень шляхом надання жителям  територіальної громади можливості  безпосереднього впливу на  бюджетну політику;

впровадження проектів, ініційованих  мешканцями  громади на розвиток  громади у визначених пріоритетних напрямках.

 

 

Запрошуємо громадськість до складу Координаційної ради з питань громадського бюджету в Ізяславській міській територіальній громаді

З метою організації виконання рішення Ізяславської міської ради від 30.11.2021 р. № 18 «Про затвердження Положення про громадський бюджет в Ізяславській міській територіальній громаді», розпочинається формування Координаційної ради з питань громадського бюджету в Ізяславській міській територіальній громаді.

Відповідно до Положення про громадський бюджет, до складу Координаційної ради можуть входити:

- представники виконавчих органів міської ради (не більше 5 осіб);

- представники громадськості  (не більше 5 осіб)

- депутати міської ради (не більше 1 представника від кожної постійної комісії).

Члени Координаційної ради від громадськості обираються  шляхом конкурсного відбору з числа кандидатів, які подали на ім'я міського голови відповідні заяви щодо бажання представляти інтереси громади у складі Координаційної ради.

У випадку, якщо кількість поданих із дотриманням вимог, зазначених у пункті 5.5. Розділу 5 Положення про громадський бюджет, заяв претендентами у члени Координаційної ради від громадськості не перевищує  передбачену пунктом 5.2 Розділу 5 Положення про громадський бюджет  кількість (не більше 5 (п'яти), то такі кандидати включаються до складу Координаційної комісії розпорядженням міського голови без проведення конкурсного відбору.

Враховуючи вищевикладене, запрошуємо представників  громадськості - членів Ізяславської міської територіальної громади щодо участі у конкурсному відборі до складу Координаційної ради.

До складу Координаційної ради може бути подано не більше одного представника від кожного інституту громадянського суспільства, що виявив бажання увійти до складу ради.

Прийом заяв від громадськості буде здійснюватись до 17.15 год. 20 січня 2022 року.

До заяви крім того додаються:

    • копія сторінок паспорта із зазначенням прізвища, імені, по батькові, дати народження, місця реєстрації в населених пунктах на території Ізяславської міської територіальної громади;
    • контактні дані (телефон, адреса електронної пошти);
    • мотиваційний лист, в якому обов'язково зазначається досвід громадської діяльності;
    • згода на обробку персональних даних та оприлюднення зазначеної інформації (крім паспортних даних, телефону, адреси електронної пошти).

Пакет відповідних документів  прохання подати до відділу організаційно-кадрової роботи апарату виконавчого комітету Ізяславської міської ради (м.Ізяслав, вул.Грушевського, буд. 5, ІІ поверх). Контакти для довідок: (03852) 4-24-96.

 

 

 

Сформовано Координаційну раду з питань громадського бюджету

З метою вдосконалення діалогу між владою і громадою, створення та підтримки повноцінного громадського простору, активізації місцевих ініціатив жителів Ізяславської міської територіальної громади щодо участі у бюджетному процесі,  залучення громадськості до розподілу коштів міського бюджету для вирішення соціально значущих питань на сесіях Ізяславської міської ради рішенням сесії було схвалено Положення про громадський бюджет в Ізяславській міській територіальній громаді та Програму ”Громадський бюджет Ізяславської міської територіальної громади на 2022-2024 роки”.

Громадський бюджет – це частина міського бюджету, місцева ініціатива, форма прямого волевиявлення жителів територіальної громади, що впроваджує інноваційні механізми залучення громадськості до розподілу коштів міського бюджету та спрямована на демократичний процес обговорення громадою окремих напрямів використання бюджетних коштів. Громадський бюджет надає можливість кожному мешканцю територіальної громади брати участь в прийнятті рішень стосовно призначення частини коштів з міського бюджету.

Загальний обсяг фінансових ресурсів міського бюджету, необхідних для реалізації Програми про громадський бюджет на 2022-2024 роки, складає 1900,0 тис.грн., зокрема передбачено на:

2022 рік  - 400,0 тис.грн.,

2023 рік – 600,0 тис.грн.,

2024 рік  - 900,0 тис.грн.

З метою організації виконання рішення Ізяславської міської ради від 30.11.2021 р. № 18 «Про затвердження Положення про громадський бюджет в Ізяславській міській територіальній громаді», розпорядженням Ізяславського міського голови від 28 січня 2022 року №14-р сформовано Координаційну раду з питань громадського бюджету  (постійно діючий орган, члени якого, в межах чинного законодавства України, координують виконання основних заходів щодо впровадження та функціонування громадського бюджету в Ізяславській громаді, визначених Положенням про громадський бюджет), яка діятиме протягом двох років. Координаційна рада працюватиме у формі відкритих засідань.

Бажання долучитися до змін у житті своєї громади зголосилися п’ятеро представників громадськості. Також до складу постійно діючого органу включено п’ятеро представників виконавчих органів міської ради та п’ятеро депутатів міської ради.

Обов’язками Координаційної ради є:

надання висновків та рекомендацій до кожного проекту поданого для реалізації в рамках громадського бюджету;

рекомендування проектних пропозицій для виставлення на голосування членами територіальної громади;

попередній розгляд проектів звітів про виконання проектів у рамках громадського бюджету;

проведення своїх засідань гласно та відкрито, публікування протоколів засідань і завчасне повідомлення через офіційний вебсайт ради про час та місце засідання;

виконання інших обов’язків, які випливають з мети створення Координаційної ради.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь