Герої не вмирають, вони живуть у наших спогадах

Сьогодні, 14 лютого, міг би відзначати своє 28-річчя Василь Кравченко, старший стрілець десантно-штурмового взводу десантно-штурмової роти військової частини Збройних Сил України. Проте не судилось, занадто рано ворожа куля у 2020 році обірвала його молоде життя, не давши здійснитись мріям, почути щебет своїх нащадків.

17:00 14.02.2022

Важливі справи вирішуються оперативно лише спільними зусиллями

Двоє пацієнтів хірургічного відділення КНП «Ізяславська міська багатопрофільна лікарня» Ізяславської міської ради із розшаровуючою аневризмою черевного відділу аорти потребували термінового лікування у спеціалізованому медичному закладі. Таке лікування практикують на Львівщині.

16:15 11.02.2022

НАШ СВЯТИЙ ОБОВ’ЯЗОК – ПАМ’ЯТАТИ ГЕРОЇВ!

Вже восьмий рік у страшній війні на Сході України гинуть кращі сини та доньки українського народу на бойовому посту із зброєю в руках, відходячи у Вічність… Серед них  Суліма Анатолій Володимирович - водій 7-ї окремої автомобільної санітарної роти Збройних Сил України, старший солдат. Сьогодні, 09 лютого, сім років тому для нього все зупинилось…

17:00 09.02.2022

Оголошення про заслуховування звіту старости

Керуючись п. 6 ст. 541 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" та відповідно до графіка звітування старост сіл Ізяславської міської територіальної громади перед громадськістю про свою діяльність за 2021 рік  17 лютого 2022 року на відкритих зустрічах відбудеться заслуховування звітів старост Ізяславської міської територіальної громади перед жителями сіл:

16:31 09.02.2022