Бродюк Анатолій Васильович
позивний "БІЗОН"
Дата та місце народження: 28 травня 1984 року в с.Радошівка
Дата та місце загибелі: 15 травня 2024 року в Донецькій області.
Звання: старший солдат
Посада: старший стрілець-оператор
Підрозділ: 1 механізована рота 1 механізованого батальйону
Обставини загибелі: загинув 15 травня 2024 року на Донеччині під час ведення бойових дій (в результаті здійснення противником ударом безпілотним літальним апаратом по позиції підрозділу)
Сімейний стан: залишились люблячі батьки, брат та дві сестри, кохана дружина
Місце поховання: місцеве кладовище с.Радошівка Хмельницької області.
Церемонія прощання із Воїном Світла тут
Окремі факти з біографії бійця:
- навчався у Радошівській середній загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів Ізяславського району Хмельницької області. Згодом вступив до ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди», де у 2021 р. здобув ступінь магістра зі спеціальності Середня освіта (Українська мова і література);
- у мирному житті Анатолій очолював бригаду будівельників, які займалися утепленням фасадів будинків і квартир різних розмірів та складності. Любив цю справу і постійно удосконалював свої вміння в цій галузі. Через це до нього завжди була черга із замовників, адже роботу виконував професійно і відповідально;
- був дуже товариським, щирим і добрим. Навіть мав окремий блокнот, де були записані дні народження рідних і друзів;
- із перших днів повномасштабного вторгнення пішов до військомату, не чекаючи на повістку. «Якщо не я, то хто? Я там, аби тут не було війни» - говорив рідним. Жодної хвилини не вагався і завжди був переконаний у правильності свого рішення;
- на війні його будівельні навички неабияк знадобилися. Побратими згадують, що Толя умів побудувати бліндаж буквально з «нічого». Усе, до чого торкалися його руки, отримувало завершену форму. Хлопці з «нуля» називають його братиком, бо він залишився в серцях людей світлим, добрим, надійним, але водночас міцним, відповідальним і незламним бійцем, захисником своєї Батьківщини;
- був у найгарячіших точках фронту Донеччини (зокрема м.Вугледар);
- у період з 2022 р. по 2003 р. проходив військову службу у м.Ялта;
- хобі: захоплювався науково-популярною фантастикою.
Відзнаки:
За життя був нагороджений:
- відзнакою Президента України «За оборону України» (Указ Президента України від 5 серпня 2022 року № 559/2022);
- Нагрудним знаком Збройні сили України (від 06 грудня 2023 р.);
Нагрудним знаком-медаллю «Ветеран війни – Учасник бойових дій».