З 01 лютого діятимуть нові тарифи на проїзд у громадському транспорті

З першого лютого в місті Ізяслав діятимуть нові тарифи на послуги з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування у розмірі 7,00 грн. на перевезення одного пасажира за одну поїздку:

09:40 31.01.2022

6293 особи отримали матеріальне забезпечення за період тимчасової непрацездатності у 2021 році

Протягом 2021 року Шепетівським відділенням управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Хмельницькій області прийнято 3347 заяв-розрахунків на фінансування матеріального забезпечення на суму 33,5 млн.грн. Всього працівниками відділення опрацьовано 10112 листків непрацездатності, в тому числі 259 лікарняних - по вагітності та пологах. Кількість днів, прийнятих до оплати, протягом 2021 року склала 112682 дні, в тому числі 26249 днів - по вагітності та пологах.

08:41 31.01.2022

Віддаємо данину пам'яті новітнього українського героя

Протягом віків найголовнішою цінністю і рушійною силою до незалежності  для українців була свобода. Про це мріяли десятки поколінь, тисячі віддали своє життя за цю ідею. Немає, напевне, серед європейських народів народу, який страждав би більше, ніж український. Адже Україна споконвіку змушена відвойовувати, виборюючи власні землі, відстоюючи  своє  право на свободу.

18:00 30.01.2022

Перші рішення в новому році

Сьогодні відбулось перше у поточному році засідання сесії Ізяславської міської ради 8 скликання, яке провів міський голова Сергій Шлегель. Сесія пройшла досить активно. Присутні учасники засідання вирішували низку поточних питань. Усі порушені питання попередньо розглянуто на засіданнях постійних комісій міської ради.

15:45 28.01.2022

До уваги внутрішньо переміщених осіб щодо припинення автоматичного продовження терміну дії платіжних карток Акціонерного товариства «Державний ощадний банк України»

Згідно заяви АТ «Державний ощадний банк України» надається остання можливість (до 01 квітня 2022 року) використання платіжних карток внутрішньо переміщених осіб (далі - ВПО), термін дії яких закінчився під час карантину (до 31.03.2021 року).

14:45 27.01.2022