Дані про здійснення державного архітектурно-будівельного контролю

Відповідно до ст. 31 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», здійснення в установленому порядку державного контролю за дотриманням законодавства, затвердженої містобудівної документації при плануванні та забудові відповідних територій; зупинення у випадках, передбачених законом, будівництва, яке проводиться з порушенням містобудівної документації і проектів окремих об'єктів, а також може заподіяти шкоди навколишньому природному середовищу не належать до власних (самоврядних) повноважень виконавчого комітету Ізяславської міської ради. Ізяслав є містом районного значення, міська рада не має в штаті виконавчого комітету відповідного органу та не здійснює державного архітектурно-будівельного контролю.