A A A K K K
для людей із порушенням зору
Ізяславська міська громада
Хмельницька область, Шепетівський район

2022 рік

 

 

 

Про зміни в наданні житлових субсидій та пільг

Кабінетом Міністрів України прийнято постанову від 16.09.2022 № 1041 “Деякі питання надання житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу Пенсійним фондом України”.

Основна мета Постанови – передача функцій призначення, нарахування і виплати житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого палива і скрапленого газу від органів соціального захисту населення до органів Пенсійного фонду України, які працюють за екстериторіальним принципом.

Громадянам, які вже отримують житлову субсидію, не потрібно звертатися до органів соціального захисту населення чи органів Пенсійного фонду України. Вони і надалі отримуватимуть призначену їм житлову субсидію обраним способом: на банківський рахунок або через поштове відділення.

У жовтні 2022 року для них проводився розрахунок розміру житлової субсидії на опалювальний сезон 2022/2023 року автоматично без їх звернення.

Громадяни, які не можуть самотужки сплачувати житлово-комунальні послуги, і ще не встигли звернутися за призначенням житлової субсидії, можуть це зробити будь-коли, в тому числі протягом опалювального сезону.

Важливо, що у разі звернення за призначенням житлової субсидії протягом двох місяців з початку опалювального сезону, вона призначається з початку такого сезону.

Заява про призначення та надання житлової субсидії та декларація про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії, приймаються від громадян:

➡ уповноваженими посадовими особами виконавчого органу сільської, селищної, міської ради відповідної територіальної громади та посадовими особами центру надання адміністративних послуг;
➡ структурними підрозділами з питань соціального захисту населення — до 30 листопада 2022 р. включно в електронній формі (через офіційний веб-сайт Мінсоцполітики, інтегровані з ним інформаційні системи органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування або Єдиний державний вебпортал електронних послуг (далі — Портал Дія);
➡ органами Пенсійного фонду України починаючи з 1 грудня 2022 р., у тому числі у разі надіслання їх поштою або в електронній формі (через веб-портал електронних послуг Пенсійного фонду України, мобільний додаток Пенсійного фонду України, засобами Порталу Дія).

Крім того, прийнятою постановою передбачено неврахування до середньомісячного сукупного доходу громадян при розрахунку субсидії допомоги на проживання внутрішньо переміщеним особам та компенсації витрат за тимчасове розміщення внутрішньо переміщених осіб, які перемістилися у період дії воєнного стану.

Для включення до Єдиного державного автоматизованого реєстру осіб, які мають право на пільги, інформації про пільговика такий пільговик подає, зокрема, заяву про внесення відомостей до Єдиного державного автоматизованого реєстру осіб, які мають право на пільги, копії документів, що підтверджують право пільговика на пільги (з пред’явленням оригіналів зазначених документів), копію картки платника податків, пред’являє паспорт громадянина України, а також будь-який офіційний документ, що підтверджує фактичне місце проживання (за потреби):

➡ до уповноважених посадових осіб виконавчого органу сільської, селищної, міської ради відповідної територіальної громади та посадових осіб центру надання адміністративних послуг;
➡ до 30 листопада 2022 р. —структурним підрозділам з питань соціального захисту населення за зареєстрованим або фактичним місцем проживання пільговика;
➡ з 1 грудня 2022 р. — органам Пенсійного фонду України.

Заява з необхідними документами та/або відомостями подається до уповноваженого органу особисто, поштою або в електронній формі (через офіційний веб-сайт Мінсоцполітики, інтегровані з ним інформаційні системи органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, веб-портал електронних послуг Пенсійного фонду України, мобільний додаток Пенсійного фонду України або Портал Дія – за наявності технічної можливості).

Документами, що підтверджують фактичне місце проживання пільговика, є довідка про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи та інший офіційний документ, що підтверджує фактичне місце проживання пільговика, а в разі їх відсутності — акт обстеження матеріально-побутових умов домогосподарства/фактичного місця проживання особи, який складається посадовою особою виконавчого органу сільської, селищної, міської ради відповідної територіальної громади.

02.11.2022 р.

За матеріалами Хмельницької облдержадміністрації https://www.adm-km.gov.ua/

 

До уваги суб’єктів звернення

Відповідно до статті 49 Водного кодексу України подання заяви про одержання (анулювання) дозволу на спеціальне водокористування та відповідних документів, а також видача (відмова у видачі, анулювання) цього дозволу може здійснюватись в електронній формі.

Інформаційна система «Портал е-послуг Державного агентства водних ресурсів України» розміщується за  адресою:  https://e-services.davr.gov.ua.

Інформаційна система «Портал е-послуг Державного агентства водних ресурсів України» працює у режимі он-лайн та є доступним усім користувачам мережі Інтернет, які пройшли процедуру ідентифікації та автентифікації на Порталі із використанням інтегрованої системи електронної ідентифікації id.gov.ua.

02.11.2022 р. 

За матеріалами ЦНАПу

 

24.08.2022 р. 

За матеріалами ЦНАПу

 

 

❗️Евакуація рятує життя!

Звертаємося до усіх, чиї близькі, родичі та знайомі залишилися проживати в Донецькій області.

У зв’язку з оголошеною Кабінетом Міністрів України повномасштабною евакуацією цивільного населення з Донецької області, просимо вас донести до них інформацію про важливість евакуації з небезпечних територій.

Донеччина наразі на межі гуманітарної катастрофи. Тривають активні бойові дії, інфраструктура зруйнована. Люди ризикують не лише щосекунди потрапити під обстріли, а при відсутності світла, тепла, ліків та їжі взимку вижити буде непросто. Єдиний правильний вихід – евакуація.

Цей вибір важкий і відповідальний, але він допоможе людям зберегти своє життя. Переконайте своїх близьких зробити цей крок!

В інфографіці - корисна інформація для тих, хто збирається виїжджати з Донецької області, та відомості про соціальні гарантії для них.

08.08.2022 р. 

За матеріалами ЦНАПу

 

До уваги суб’єктів господарювання

У зв’язку з набуттям чинності постанови Кабінету Міністрів України від 07.05.2022 № 556 «Деякі питання подання декларації про відходи», втратила чинність 13.05.2022 постанова Кабінету Міністрів України від 18.02.2016 № 118 «Про затвердження Порядку подання декларації про відходи та її форми».

Враховуючи вищезазначене, Центром надання адміністративних послуг не приймаються документи на  дану адміністративну послугу.

Разом з цим, повідомляємо, що відповідно до пункту 4 Порядку подання декларації про відходи, декларація про відходи подається суб’єктом господарювання у сфері поводження з відходами один раз на рік до 20 лютого року, що настає за звітним, в електронній формі через Єдиний державний веб-портал електронних послуг шляхом заповнення форми, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 07.05.2022 № 556 «Деякі питання подання декларації про відходи».

25.05.2022 р. 

За матеріалами ЦНАПу

 

Платформа ЄДопомога надає допомогу всім, хто постраждав від російської агресії.

На платформі можна дізнатися, як отримати допомогу від держави, залишити заявку на допомогу, або запропоновувати підтримати інших у забезпеченні харчовими продуктами, одягом, ліками.

Платформа дозволяє громадянам, швидко зареєструватися та подати заявку на отримання допомоги. Вона може одночасно включати харчові продукти, засоби гігієни, ліки тощо.

Платформа єДопомога доступна за посиланням - https://edopomoga.gov.ua

Допомогти іншим або попросити допомогу - https://social.edopomoga.gov.ua.

29.04.2022 р. 

За матеріалами ЦНАПу

 

 

Як отримати пенсію та грошові виплати в Укрпошті під час воєнних дій 

10.03.2022 р. 

За матеріалами ЦНАПу

 

        Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 28 лютого 2022 р. № 165 «Деякі питання реалізації прав, свобод і законних інтересів фізичних та юридичних осіб» зупинено строки надання адміністративних послуг суб’єктами їх надання та видачу дозвільними органами документів дозвільного характеру на час воєнного стану в Україні. Зупинені строки будуть поновлені у місячний строк після припинення чи скасування воєнного стану на відповідній території України.

01.03.2022 р.

За матеріалами ЦНАПу

 

Як перевірити призначення житлової субсидії онлайн

Громадяни можуть перевірити призначення житлової субсидії за даними Єдиного державного реєстру отримувачів житлових субсидій, який знаходиться у відкритому доступі за посиланням https://subsidii.ioc.gov.ua .

Пошук у зазначеному реєстрі здійснюється за адресою домогосподарства. Для користувачів доступна інформація про те, чи призначена субсидія домогосподарству, про термін, на який призначено субсидію, про суми щомісячних нарахувань, а також, де міститься особова справа – назва органу соціального захисту населення.

Інформація у реєстрі оновлюється один раз на місяць – на початку поточного місяця за попередній місяць.

17.02.2022 р.

За матеріалами ЦНАПу

 

 

Управління Держпраці у Хмельницькій області інформує

Спільними зусиллями Мінекономіки та Держпраці запущено електронну послугу щодо реєстрації декларації відповідності матеріально-технічної бази вимогам законодавства з питань охорони праці через Портал електронних сервісів Мінекономіки.

Наразі електронна послуга щодо реєстрації декларації відповідності матеріально-технічної бази вимогам законодавства з питань охорони праці вже доступна в Управлінні Держпраці у Хмельницькій області. Для того, щоб отримати послугу, необхідно зареєструватися на Порталі електронних сервісів Мінекономіки та замовити послугу через персональний кабінет. Також на сайті Управління розміщене пряме посилання на Портал для замовлення даної послуги.

Декларація подається за місцезнаходженням юридичної особи aбo фізичної особи - підприємця не пізніше ніж за п'ять робочих днів до початку виконання робіт підвищеної небезпеки та експлуатації машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки.

 

Форми, зразки заяв та декларацій можна знайти на головній сторінці сайту Управління за посиланням.

08.02.2022 р.

За матеріалами ЦНАПу

 

 

Триває прийом документів для призначення субсидії на тверде паливо та скраплений газ на 2022 рік.

Житлова субсидія на придбання твердого палива і скрапленого газу надається один раз на календарний рік за особистим зверненням громадян. Субсидія на придбання твердого та рідкого пічного побутового палива призначається у разі, коли домогосподарство не отримує комунальну послугу з постачання теплової енергії для централізованого опалення (теплопостачання) та не використовує природний газ або електричну енергію для індивідуального опалення.

Для оформлення цього виду допомоги на наступний період громадяни мають подати оновлену заяву та декларацію.

 

Звернутися за оформленням субсидії можна одним із таких способів:

             через уповноважених осіб територіальної громади (у тому числі старостати) та ЦНАП (м.Ізяслав, вул.Грушевського, 5, І поверх);

        заповнені бланки можна надіслати поштою на адресу органу соціального захисту населення (м.Ізяслав, вул.Шевченка,10 В);

  через електронний сервіс, який розміщено на офіційному вебсайт Мінсоцполітики  https://www.msp.gov.ua та через платформу «Дія».

    Бланки Заяви та Декларації можна роздрукувати з офіційного вебсайту Мінсоцполітики https://www.msp.gov.ua/news/16214.html з метою надання їх в паперовій формі особисто або надсилання поштою до органів соціального захисту населення та посадових осіб центру надання адміністративних послуг.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь