2022 рік

Платформа ЄДопомога надає допомогу всім, хто постраждав від російської агресії.

На платформі можна дізнатися, як отримати допомогу від держави, залишити заявку на допомогу, або запропоновувати підтримати інших у забезпеченні харчовими продуктами, одягом, ліками.

Платформа дозволяє громадянам, швидко зареєструватися та подати заявку на отримання допомоги. Вона може одночасно включати харчові продукти, засоби гігієни, ліки тощо.

Платформа єДопомога доступна за посиланням - https://edopomoga.gov.ua

Допомогти іншим або попросити допомогу - https://social.edopomoga.gov.ua.

29.04.2022 р.

За матеріалами ЦНАПу

Як отримати пенсію та грошові виплати в Укрпошті під час воєнних дій

10.03.2022 р.

За матеріалами ЦНАПу

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 28 лютого 2022 р. № 165 «Деякі питання реалізації прав, свобод і законних інтересів фізичних та юридичних осіб» зупинено строки надання адміністративних послуг суб’єктами їх надання та видачу дозвільними органами документів дозвільного характеру на час воєнного стану в Україні. Зупинені строки будуть поновлені у місячний строк після припинення чи скасування воєнного стану на відповідній території України.

01.03.2022 р.

За матеріалами ЦНАПу

Як перевірити призначення житлової субсидії онлайн

Громадяни можуть перевірити призначення житлової субсидії за даними Єдиного державного реєстру отримувачів житлових субсидій, який знаходиться у відкритому доступі за посиланням https://subsidii.ioc.gov.ua .

Пошук у зазначеному реєстрі здійснюється за адресою домогосподарства. Для користувачів доступна інформація про те, чи призначена субсидія домогосподарству, про термін, на який призначено субсидію, про суми щомісячних нарахувань, а також, де міститься особова справа – назва органу соціального захисту населення.

Інформація у реєстрі оновлюється один раз на місяць – на початку поточного місяця за попередній місяць.

17.02.2022 р.

Управління Держпраці у Хмельницькій області інформує

Спільними зусиллями Мінекономіки та Держпраці запущено електронну послугу щодо реєстрації декларації відповідності матеріально-технічної бази вимогам законодавства з питань охорони праці через Портал електронних сервісів Мінекономіки.

Наразі електронна послуга щодо реєстрації декларації відповідності матеріально-технічної бази вимогам законодавства з питань охорони праці вже доступна в Управлінні Держпраці у Хмельницькій області. Для того, щоб отримати послугу, необхідно зареєструватися на Порталі електронних сервісів Мінекономіки та замовити послугу через персональний кабінет. Також на сайті Управління розміщене пряме посилання на Портал для замовлення даної послуги.

Декларація подається за місцезнаходженням юридичної особи aбo фізичної особи - підприємця не пізніше ніж за п'ять робочих днів до початку виконання робіт підвищеної небезпеки та експлуатації машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки.

Форми, зразки заяв та декларацій можна знайти на головній сторінці сайту Управління за посиланням.

08.02.2022 р.

За матеріалами ЦНАПу

Триває прийом документів для призначення субсидії на тверде паливо та скраплений газ на 2022 рік.

Житлова субсидія на придбання твердого палива і скрапленого газу надається один раз на календарний рік за особистим зверненням громадян. Субсидія на придбання твердого та рідкого пічного побутового палива призначається у разі, коли домогосподарство не отримує комунальну послугу з постачання теплової енергії для централізованого опалення (теплопостачання) та не використовує природний газ або електричну енергію для індивідуального опалення.

Для оформлення цього виду допомоги на наступний період громадяни мають подати оновлену заяву та декларацію.

Звернутися за оформленням субсидії можна одним із таких способів:

через уповноважених осіб територіальної громади (у тому числі старостати) та ЦНАП (м.Ізяслав, вул.Грушевського, 5, І поверх);

заповнені бланки можна надіслати поштою на адресу органу соціального захисту населення (м.Ізяслав, вул.Шевченка,10 В);

через електронний сервіс, який розміщено на офіційному вебсайт Мінсоцполітики  https://www.msp.gov.ua та через платформу «Дія».

Бланки Заяви та Декларації можна роздрукувати з офіційного вебсайту Мінсоцполітики https://www.msp.gov.ua/news/16214.html з метою надання їх в паперовій формі особисто або надсилання поштою до органів соціального захисту населення та посадових осіб центру надання адміністративних послуг.