A A A K K K
для людей із порушенням зору
Ізяславська міська громада
Хмельницька область, Шепетівський район

Реєстр територіальних угод, колективних договорів

Зразок супровідного листа до колективного договору, змін чи доповнень до нього

До уваги суб’єктів сторін ведення колективних переговорів, що мають на меті  укладення колективних договорів, територіальних угод, які підлягають реєстрації у відповідності до Порядку повідомної реєстрації галузевих (міжгалузевих) і територіальних угод, колективних договорів.

Відповідно до постанови  Кабінету Міністрів України від 21 серпня 2019 року № 768 внесено зміни до Порядку повідомної реєстрації галузевих (міжгалузевих) і територіальних угод, колективних договорів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 13 лютого 2013 року № 115. Прийнятими змінами передбачено спрощення процедури повідомної реєстрації колективних договорів, змін та доповнень до них.

Зокрема, передбачено, що сторони колективного договору подають реєструючому органу на повідомну реєстрацію один примірник договору разом із додатками та супровідним листом у вигляді:

- оригіналу паперового документа з прошитими і пронумерованими сторінками;

- або оригіналу електронного документа з пов’язаними з ним кваліфікованими електронними підписами;

- або електронної копії оригіналу паперового документа (фотокопії), засвідченої кваліфікованою електронною печаткою.

Повідомна реєстрація проводиться протягом 14 робочих днів із дня, наступного після надходження договору.

Звертаємо увагу, що реєструючий орган не робить жодних написів на примірнику договору і не повертає його сторонам. Не пізніше наступного робочого дня після реєстрації колективного договору письмово інформує про це суб’єкта, який подав договір. Поданий на повідомну реєстрацію колективний договір в паперовій або електронній формі зберігається в реєструючому органі до заміни новим договором.

На власному офіційному веб-сайті реєструючий орган оприлюднює та щомісяця оновлює реєстр колективних договорів, змін і доповнень до них, їх текст, рекомендації щодо приведення договору у відповідність з вимогами законодавства (у разі їх наявності). Текст договору, змін і доповнень до нього оприлюднюється на сайті, за винятком інформації, доступ до якої обмежено сторонами відповідно до закону, або за їх рішенням.

Повідомна реєстрація колективних договорів, змін та доповнень  до них проводиться юридичним відділом апарату виконавчого комітету Ізяславської міської ради  за адресою: м. Ізяслав,  вул. Грушевського 5, тел. 4-24-96, e-mail: iz.mr@ukr.net.

РЕЄСТР

галузевих (міжгалузевих), територіальних угод, колективних договорів, змін і доповнень до них

Назва угоди (договору), змін і доповнень до неї (нього) із зазначенням переліку суб'єктів сторін Дата набрання чинності, строк, на який укладено Суб'єкт, що подав на повідомну реєстрацію, вихідний, вхідний номер, дата супровідного листа Реєстраційний номер, дата повідомної реєстрації угоди (договору), змін і доповнень до неї (нього) Номер і дата листа реєструючого органу з інформацією про повідомну реєстрацію угоди (договору)
         
         
         
         
         
         
         
         
         

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь