2022 рік

Виконавчий комітет Ізяславської міської ради оголошує проведення конкурсу на визначення виконавця послуг з вивезення рідких побутових відходів.

Найменування, місцезнаходження організатора конкурсу:

Виконавчий комітет Ізяславської міської ради Ізяславського району

30300 Хмельницька обл. м. Ізяслав, вул. Незалежності, 43

Підстава  для  проведення  конкурсу:
Рішення 52 сесії Ізяславської міської ради 6 скликання від 24.12.2013 р. «Про затвердження
Переліку житлово-комунальних послуг, право на здійснення яких виборюється на конкурсних засадах та проведення конкурсу».
Місце і час проведення конкурсу, прізвище та посада, номер

телефону особи, в якої можна ознайомитися з умовами надання послуг

з вивезення рідких побутових відходів та отримати конкурсну документацію:

Місце: 30300, Хмельницька область, Шепетівський район, м. Ізяслав, вул. Незалежності, 43, кабінет заступника міського голови.

Дата:  21.02.2022 р. Час: 14 год. 00 хв.

Секретар конкурсної комісії – начальник відділу житлово-комунального господарства, благоустрою, транспорту та торгівлі Ізяславської міської ради Ящук О.І.,  м. Ізяслав вул. Незалежності, 43, каб. № 6, тел. 4-21-34.

Кваліфікаційні вимоги до учасників конкурсу:

Наявність в учасника конкурсу достатньої кількості спеціально обладнаних транспортних засобів для збирання і вивезення рідких побутових відходів, що утворюються у житловій забудові та на підприємствах, в установах, організаціях на території міської ради.

Наявність матеріально-технічної бази, технічний стан якої дозволяє забезпечити зберігання та охорону спеціально обладнаних транспортних засобів для вивезення рідких побутових відходів, здійснювати щоденний контроль за технічним станом транспортних засобів власними силами, виконання регламентних робіт з технічного обслуговування та ремонту спеціально обладнаних транспортних засобів, підтримання належного санітарного стану спеціально обладнаних транспортних засобів.

Вартість надання послуги з вивезення рідких побутових відходів.

Досвід роботи з надання послуг з вивезення рідких побутових відходів – не менше одного року.

Наявність та кількість працівників відповідної кваліфікації.

Характеристика території, де повинні надаватися послуги з вивезення рідких побутових відходів:

- площа – 645,077 км². - 99 багатоквартирних будинків; - 3475 будинків приватного сектору; - протяжність доріг громади 332,1 км., із них 122,3 км. з твердим покриттям - середня відстань від об’єктів утворення рідких відходів (туди і назад) до очисних споруд 15 км., до КНС – 6 км.

Характеристика об'єктів утворення рідких побутових  відходів  за джерелами їх утворення:

багатоквартирні житлові будинки: - 90 багатоквартирних будинків обладнані централізованою каналізацією та водопостачанням,
9 будинків – вигрібними ямами.
- балансоутримувачі будинків: КП «Житлосервіс» Ізяславської міської ради, відомчі.

індивідуальні житлові будинки садибного типу:
- вигрібні ями, септики. Загальна  кількість  будинків 3475, приватна власність громадян.
Характеристика, включаючи потужність, місцезнаходження об'єктів поводження з рідкими побутовими відходами.
Каналізаційні очисні споруди повної біологічної очистки потужністю 4,2 тис. м³./добу,  місцезнаходження - с. Михля
Шепетівського району, місце зливу - приймальна камера.
Каналізаційна насосна станція потужністю 4,2 тис. м³./добу, місцезнаходження –
м. Ізяслав, вулиця Горинська, місце зливу – останній колодязь перед входом до КНС.
Способи,  місце  та  кінцевий  строк  подання  конкурсних пропозицій:
-  Спосіб подання конкурсних пропозицій – особисто або поштою.
- Місце подання конкурсних пропозицій – Хмельницька обл., м. Ізяслав,
вул. Незалежності, 43,  каб. № 6 міської ради (каб. № 3).
- Кінцевий  строк подання конкурсних пропозицій  – до  11 год. 00 хв. 17.02.2022 року.
- Конверти з конкурсними пропозиціями, що надійшли після закінчення строку їх  подання,
не  розкриваються і повертаються учасникам конкурсу.
- Організатор конкурсу має  право  прийняти до закінчення строку подання конкурсних
пропозицій  рішення щодо його продовження. Про своє рішення, а також зміну місця,  дня та
часу розкриття конвертів організатор конкурсу повинен повідомити всіх учасників конкурсу,
які подали документи на участь у конкурсі.
- Учасник конкурсу має право  відкликати  власну  конкурсну пропозицію або  внести
до неї зміни до закінчення строку подання пропозицій.
- Конкурсні пропозиції реєструються конкурсною комісією у журналі обліку.

- Конкурсна комісія підтверджує надходження конкурсної пропозиції шляхом
повідомлення учасника конкурсу про дату і час отримання конкурсної  пропозиції
та  порядковий номер реєстрації пропозиції.

20.01.2022 р.