Слободян Олександр Іванович

Дата та місце народження: 30 січня 1991 р., м.Ізяслав, Хмельницька область.

Дата та місце загибелі: 14 вересня 2018 р., поблизу м.Волноваха, Донецька область.

Звання: Капітан.

Посада: командир гірсько-штурмового взводу гірсько-штурмової роти гірсько-штурмового батальйону.

Підрозділ: 128-ма окрема гірсько-штурмова бригада

Обставини загибелі: Помер 14 вересня 2018 р. у госпіталі, внаслідок важкого поранення, отриманого під час обстрілу бойовиками позицій українських військових у Волновахському районі Донецької області

Сімейний стан: Залишились мати та батько.

Місце поховання: м.Ізяслав, Хмельницька область.

29 січня 2019 року, у день пам’яті героїв Крут, які вже 101 рік є символом жертовності у боротьбі за свободу і незалежність України, в Ізяславському навчально-виховному комплексі «Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №2, ліцей» ім.О.Кушнірука відбулось відкриття пам’ятної  дошки випускнику закладу 2008 року, військовослужбовцю Збройних Сил України Олександру Слободяну, який помер 14 вересня 2018 року внаслідок поранень, несуміжних із життям,  в зоні проведення Операції Об’єднаних Сил.