Березенський Вадим Миколайович

Дата та місце народження: 19 вересня 1984 року

Дата та місце загибелі: 17 листопада 2018 року

Звання: майор-прикордонник (посмертно – підполковник)

Посада: начальник

Підрозділ: ВПС «Ділове» Мукачівського прикордонного загону

Обставини смерті:  помер 17 листопада 2018 року від важких травм (отриманих під час умисного наїзду тютюновим контрабандистом на автомобілі "Ауді") під час проведення сумісної з румунськими прикордонниками операції з припинення діяльності контрабандистів

Сімейний стан: залишились батьки, дружина, діти

Місце поховання: м.Ізяслав, Алея почесних поховань міського кладовища (Незалежності, буд.153).

Цікаві факти про земляка:

Вадим Миколайович Березенський народився 19 вересня 1984 року в Ізяславі. В рідному місті закінчив Ізяславську ЗОШ І-ІІІ ст. №1, після закінчення якої навчався у Національній академії ДПСУ ім. Б.Хмельницького, факультет підготовки керівних кадрів за спеціальністю «Безпека державного кордону».

Майор ДПСУ, начальник ВПС «Ділове» Мукачівського прикордонного загону очолив відділ 6 листопада 2018 року, до того був начальником ВПС «Чоп» Чопського прикордонного загону. 15 листопада 2018 року пізно увечері під час проведення сумісної з румунськими прикордонниками операції з припинення діяльності контрабандистів, неподалік річки Тиса українські прикордонники затримали чоловіка в гідрокостюмі із великою сумкою грошей. Під час первинного опитування затриманого на керівника відділу «Ділове» Вадима Березенського інша невідома особа здійснила наїзд автомобілем «Ауді». Внаслідок наїзду офіцер-прикордонник зазнав важких травм. Перебував у реанімаційному відділенні Рахівської ЦРЛ в стані коми. Водій після нападу втік, але його особу встановили і 17 листопада він був затриманий.

Помер 17 листопада 2018 року. 19 листопада 2018 року похований на Центральному кладовищі Ізяслава на Алеї почесних поховань. Указом Президента України № 376/2018 від 19 листопада 2018 року, «за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, зразкове виконання військового обов'язку», нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).

Фото без опису    Фото без опису