Матвійчук Іван Леонідович

Дата та місце народження: 9 жовтня 1969 року м.Ізяслав Хмельницької області.

Дата та місце смерті: 28 серпня 2023 року у медичному закладі м.Ізяслав.

Звання: молодший сержант

Посада: розвідник-радіотелефоніст

Підрозділ: відділення управління зенітно-ракетної батареї

Обставини загибелі:  помер 28 серпня 2023 року внаслідок захворювання  в зоні проведення воєнних дій

Сімейний стан: залишились двоє синів.

Місце поховання: м.Ізяслав, міське кладовище (передостанній поворот на право на кладовищі, в самий кінець цього ряду та з правого боку) (Незалежності, буд.153).

Окремі цікаві факти про Новітнього Героя:

1. навчався в школі № 5 м.Ізяслав

2. служив в армії

3. після повернення з армії одружився. Був добродушною людиною, люблячим батьком. Любив та шанував своїх батьків, сім’ю.

4. працював на місцевому заводі в деревообробному цеху столярем, а згодом охоронцем у м.Київ

5. полюбляв займатись спортом

6. улюблений вид спорту – футбол (зокрема фанат Київського «Динамо»)

7. хобі: малювання та риболовля на місцевій річці

8. не зважаючи на свій вік та проблеми зі здоров'ям з перших днів повномасштабного вторгнення окупантів на територію України добровільно мобілізувався до Збройних Сил України

9. Під час несення військової служби виконував завдання на рівні з іншими, мав повагу від побратимів, важко переживав події, які відбуваються в нашій країні, та смерті своїх побратимів.

10. Як усі українці, мав плани на життя, мріяв дочекатись  довгоочікуваної перемоги над ворогами, а також хотів повернутися в м.Київ (дуже любив це місто).

11. Його настановчі слова до своїх синів: «Знаю, що можу загинути і я готовий до цього, проте буду битись до останнього. Не можна допустити, щоб кацапи йшли далі бо нам не буде нормально життя.

Фото без опису  Фото без опису  Фото без опису      Фото без опису  Фото без опису     Фото без опису