Звернення громадян

Відповідно до вимог Закону України «Про звернення громадян» Ви можете звернутися до міської влади у такий спосіб:

• надіслати письмове звернення поштою на адресу: 30300, м.Ізяслав, вул.Грушевського, 5. У письмовому зверненні має бути зазначено прізвище, ім'я, по батькові, місце проживання, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги. Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками) із зазначенням дати;

• надати звернення особисто або через уповноважену особу, якщо ці повноваження оформлені відповідно до чинного законодавства, за адресою: м.Ізяслав, вул. Грушевського, 5, загальний відділ апарату виконкому міської ради;

• подати електронне звернення. Відповідно до Закону України "Про звернення громадян" письмове звернення може бути надіслане з використанням мережі Інтернет, засобів електронного зв’язку. У електронному зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги. В електронному зверненні також має бути зазначено коректну електронну адресу, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

Адреса офіційної електронної пошти Ізяславської міської ради iz.mr@ukr.net

Телефон для довідок щодо реєстрації звернень громадян, запитів на інформацію:  (03852) 4-20-61 - приймальня.

Звернення від громадян приймаються міською радою:

• з понеділка по четвер – з 08:00 до 17:10 год.;

• у п’ятницю – з 08:00 до 16:00 год.;

• обідня перерва: з 12:00 до 13:00 год.

Зразок написання письмового звернення

Зразок написання електронного звернення

Зразок написання заяви про надання матеріальної допомоги