Копілов Михайло Сергійович

Фото без опису  Фото без опису

позивний "БУРИЙ"

Дата та місце народження: 16 вересня 1996 року у с.Ріпки Хмельницької області.

Дата та місце загибелі: 19 серпня 2023 року на Донеччині.

Звання: солдат.

Посада: навідник

Підрозділ: 2 аеромобільне відділення 3 аеромобільного взводу 10 аеромобільної роти 3 аеромобільного батальйону

Обставини загибелі:  загинув 19 серпня 2023 року на Донеччині під час ведення бойових дій

Сімейний стан: залишились мама, дружина Наталія, маленький син, брати та сестри

Місце поховання: м.Ізяслав, Алея почесних поховань міського кладовища (Незалежності, буд.153).

Церемонія прощання із Воїном Світла тут

Окремі факти з біографії бійця:

- У 2003 році розпочав навчання в першому класі Ріпківської ЗОШ І-ІІІ ступенів. У зав’язку з переїздом на постійне місце проживання до міста Ізяслав із 2008 по 2011 навчавсяв Ізяславській школі № 5, а протягом 2011/2012 навчального року закінчив 9-ий клас знову у стінах Ріпківської ЗОШ І-ІІІ ст. після закінчення 9-ого класу продовжив навчання в Плужневському професійному аграрному ліцеї, який закінчив у 2015 році.

- був майстром на всі руки та легко знаходив спільну мову з людьми;

- у 2017 році одружився із коханою Наталією, у них народився люблячий синочок;

- 26 березня 2023 р. вступив до лав ЗСУ;

- через свою особливу зовнішність, кольору волосся і веснушок навіть мав позивний “Бурий”;

- Михайло був хорошою, світлою людиною, люблячим чоловіком, турботливим батьком, хорошим сином та вірним другом. Навіть  на полі бою не падав духом і своїми жартами підіймав настрій своїм побратимам, котрі захоплювались ним.

- був у найгарячіших точках Донеччини (на Лиманському напрямку);

ХОБІ:

- з дитинства любив рибалити (у дитистві ловив на саморобній удочці, а пізніше придбав  різноманітні  рибальські снасті);

- з дитячих років полюбляв іграшкові машинки, а в дорослому віці - здійснив свою мрію та придбав справжній автомобіль;

- обожнював колекцінувати поштові марки, які залишилися на згадку про нього;

- полюбляв грати у футбол та на гітарі;

23 травня 2024 року, у День Героїв України, відбулася церемонія відкриття в стінах Ріпківської гімназії І-ІІІ ст. меморіальний інформаційний куток вихованцям навчального закладу - учасникам російсько-української війни, які відійшли у Вічність.

Фото без опису    Фото без описуФото без опису     Фото без опису   Фото без опису    Фото без описуФото без опису