ШО ТАКЕ СТРАТЕГІЯ

ЩО ТАКЕ СТРАТЕГІЯ РОЗВИТКУ?

Найважливішим аспектом становлення та розвитку територіальної громади є питання створення її майбутнього із рівним доступом до послуг, високою якістю життя та комфортними і безпечними умовами проживання. Саме тому, останнім часом, все активніше обговорюється необхідність здійснення стратегічного планування на рівні громади.

Стратегія розвитку – це головний документ для розвитку громади. У ньому визначені найважливіші завдання, що ставить перед собою громада на якийсь період. У нашому випадку це чотири роки – з 2024 по 2027 роки. У Стратегію внесені ті напрямки діяльності та найбільш нагальні цілі, яких можна й необхідно досягти за цей період часу. Їх виконання – це фундамент подальшого розвитку громади.

ДОКУМЕНТИ:

розпорядження міського голови від 15.09.2023 р. № 204-р "Про створення робочої групи з розроблення проекту Стратегії розвитку Ізяславської міської територіальної громади на 2024-2027 роки"

СКЛАД РОБОЧОЇ ГРУПИ з розроблення проекту Стратегії розвитку Ізяславської міської територіальної громади

ПОЛОЖЕННЯ РОБОЧОЇ ГРУПИ з розроблення проекту Стратегії розвитку Ізяславської міської територіальної громади

ПЛАН РОБОТИ РОБОЧОЇ ГРУПИ з розроблення проекту Стратегії розвитку Ізяславської міської територіальної громади

Рішення міської ради від 06.09.2023 р. Про початок розроблення проекту Стратегії розвитку Ізяславської міської територіальної громади на 2024-2027 роки