Тимощук Іван Петрович

Фото без опису  Фото без опису

позивний "КАСПЕР"

Дата та місце народження: 10 грудня 1987 року в Казахстані, Джезказганська обл., м. Нікольськ.

Дата та місце загибелі: 09 червня 2022 року в  с.Новоселівка   Донецької області

Звання: старший сержант

Посада: водій

Підрозділ: автомобільне відділення центру мобільних вузлів зв’язку загону зв’язку

Обставини загибелі:  загинув 09 червня 2022 року на полі бою внаслідок дій передбачених законом для воєнних операцій

Сімейний стан:  кохана дружина, люблячий син Віктор

Місце поховання: місцеве кладовище с.Радошівка.

Церемонія прощання із Воїном Світла тут

Окремі факти з біографії бійця:

- в 2003 р. закінчив 9 класів Радошівський ПВК та вступив до Хмельницького полі технічного коледжу який закінчив в 2007р.. Отримав спеціальність «Механік»;

- завжди прагнув до самостійності. З 18 років почав працювати та допомагати родині.

- В 23 роки був призваний на строкову військову службу.

- повернувшись зі служби в 2012р. відкрив своє СТО в м.Боярка.

- коли розпочалася російська агресія на сході України в 2014р., був серед добровольців, що прийшли до райвійськкомату. З 2014 року був в зоні АТО.

- в 2017 році за станом здоров'я звільнився та повернувся до цивільного життя.

- працював автомеханіком до повномасштабного російського вторгнення в 2022р.

- з перших днів війни пішов добровольцем боронити рідну землю.

- у родині Івана були військові: дідусі Тимощук І.К. та Кучерук Я.П. брали участь у Другій світовій війні.

Хобі:

1. Зумів поєднати хобі та роботу, в мирному житті механік за професією та за покликанням. Ремонт автомобілів для нього був не просто роботою, а захоплюючою пригодою.

2. Обожнював риболовлю. І справа тут не в кількості улову, а в першу чергу - в можливості побути осторонь від буденної суєти.

3. Захоплювався вирощуванням рослин. Яких тільки експериментів та спостережень він не проводив з ними.

4. Захоплювався природою, спостерігав та аналізував природні явища.

ВІДЗНАКИ:

Нагороджений орденами “За мужність” ІІІ ступеня та орденом “За мужність” ІІ ступеня (посмертно).

Цікаві факти про загиблого бійця:

1. Любив життя, вірив, що світ можна змінити на краще;

2. Був переконливо впевнений в нашій перемозі, вселяв відповідний настрій рідним;

3. Найбільший страх - не бути поруч з рідними, коли ті будуть в небезпеці;

4. Не любив шумних компаній, надавав перевагу часу з родиною;

5. Був людиною, яка намагалася йти проти системи. "Людина, яка йшла наперекір";

6. Ліс - місце сили Івана, там він рятувався від буденної суєти;

7. Збирання грибів - для нього взагалі окремий вид медитації;

8. Затятий рибалка, який не їв риби, часто відпускав її після улову;

9. Ласун, який завжди мав цукерки в кишені і навіть під подушкою;

10. Любив тварин, на війні мав кошеня, яке оберігав від жаху, що довкола;

11. Людина-ерудит, вдома його жартома називали «ходяча енциклопедія».

Цікаві історії з життя бійця:

Невистачить слів, щоб описати багатогранність Івана як людини, особистості, військового.

Доброволець, що з честю та гідністю виконував свій громадянський та військовий обов’язок. Воїн, що виконував надскладні завдання, за голову якого орки призначали винагороду та вели полювання.

Захисник за покликанням, вірний товариш, перед яким схиляють голову побратими.

Іван не любив говорити про війну, яка для нього розпочалася ще в 2014р. Можливо саме через побачене там - він так спішив жити, був легким на підйом, боявся щось пропустити. Часто прокидався на світанку, щоб побачити те, що зникне з настанням дня.

Відповідальний син, брат, що завжди готовий прийти на допомогу, турботливий та люблячий чоловік, взірцевий батько для сина.

Найближчі згадують Івана з теплом та гордістю.

Іван був дуже добрим, при цьому боявся, щоб його доброту не сприйняли за слабкість. Дуже важливим для нього, було відчувати турботу та любов близьких та відповідати взаємністю.

Іван був швидким як вітер, який не спинити, його б енергії вистачило на багатьох. Трудолюбивий, чоловік із «золотими руками», який справиться з будь-яким завданням.

Для захисника не було межі у саморозвитку. Співрозмовнику завжди було цікаво з ним, з людиною, яка поінформована в більшості тем.

Іван - життєлюб і оптиміст з допитливим розумом і мужнім серцем. Безумовно його відважність та людські якості заслуговують світлої, вічної пам’яті.

Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису

Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису