A A A K K K
для людей із порушенням зору
Ізяславська міська громада
Хмельницька область, Шепетівський район

Рішення виконавчого комітету з питань цивільного захисту

Рішення виконкому міської ради "Про внесення змін до рішення від 27 січня 2021 року № 4 «Про створення комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Ізяславської міської ради»" від 31.08.22 р.

Рішення виконавчого комітету міської ради "Про створення комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Ізяславської міської ради" від 27 січня 2021 року №4 

Рішення виконавчого комітету міської ради "Про затвердження Плану основних заходів у сфері цивільного захисту, пожежної та техногенної безпеки на території Ізяславської міської ради на 2021 рік" від 23 лютого 2021 року №20 

Рішення виконавчого комітету міської ради "Про утворення комісії з питань евакуації" від 25 травня 2021 року №64   

Рішення виконкому міської ради "Про затвердження Положення про комісію з питань евакуації" від 22.02.22 р.       

Рішення виконкому міської ради "Про затвердження Організаційно-методичних вказівок з підготовки населення Ізяславської міської територіальної громади до дій у надзвичайних ситуаціях на 2022-2023 роки" від 22.02.22 р.       

Рішення виконавчого комітету міської ради "Про створення і використання місцевого матеріального резерву Ізяславської міської територіальної громади для запобігання і ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій" від 30.11.2022 р.

Рішення виконкому міської ради "Про затвердження Положення про місцеву автоматизовану систему централізованого оповіщення Ізяславської міської територіальної громади" від 29.09.22 р.

Рішення виконкому міської ради "Про  створення Ізяславської міської субланки Шепетівської районної ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту" від 29.09.22 р.

Рішення виконкому міської ради "Про затвердження плану основних заходів цивільного захисту Ізяславської міської ланки територіальної підсистеми єдиної системи цивільного захисту на 2022 рік" від 20.01.22 р.

Рішення виконкому міської ради "Про  створення пункту збору міської ради, організацію оповіщення, збору і відправки мобілізаційних ресурсів під час мобілізації, в особливий період" від 12.11.21 р.

Рішення вкиконкому міської ради "Про визначення пасажирського транспорту, який залучатиметься для евакуації населення Ізяславської міської територіальної громади у разі загрози або виникнення надзвичайної ситуації" від 12.11.21 р.

Рішення виконкому міської ради "Про створення чергової служби Ізяславської міської ради" від 13.10.21 р.

Рішення виконкому міської ради "Про визначення місця розташування  збірних пунктів евакуації, пункту посадки на залізничний транспорт при проведенні евакуації населення при загрозі виникнення або виникнення надзвичайної ситуації техногенного або природного характеру" від 01.10.21 р.

Рішення виконкому міської ради "Про створення Ізяславської міської ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту" від 19.08.21 р.

Рішення виконкому міської ради "Про створення мережі консультаційних пунктів з питань цивільного захисту Ізяславської міської ради" від 19.08.21 р.

Рішення виконкому міської ради "Про визначення місця зберігання матеріальних цінностей для оповіщення населення" від 19.08.21 р.

Рішення виконкому міської ради " Про утворення Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Ізяславській міській раді" від 10.03.21 р.

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь