Дані про розміщення громадських вбиралень

З метою створення комфортних умов перебування та відпочинку в громадських місцях мешканцям та гостям міста, керуючись пп.8. п.2 ст.10, п. 5 ст. 15 Закону України «Про благоустрій населених пунктів», пп. 4 п.а) ч.1 ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Правилами благоустрою, забезпечення чистоти, порядку утримання і прибирання вуличних, дворових територій, парків, скверів та додержання тиші в громадських місцях м. Ізяслава, затвердженими рішенням 12 сесії Ізяславської міської ради 5 скликання від 15.05.2007р (зі змінами), виконавчий комітет Ізяславської міської ради рішенням №62 від 04.06.2019 р. визначив місце розміщення громадської вбиральні на об'єкті благоустрою: вулиця  Шевченка у м. Ізяслав (поблизу будівлі котельні по вул. Шевченка, 18)