Цісарук Юрій Миколайович

Дата та місце народження: 03 грудня  1974 року м.Ізяслав Хмельницької області.

Дата та місце загибелі: 12 липня  2015 року (помер від поранень).

Звання: полковник.

Посада: начальник розвідки управління ракетних військ та артилерії оперативного командування «Захід».

Обставини загибелі: помер від поранень 12 липня 2015 року,  отриманих у результаті підриву вибухового пристрою на розтяжці поблизу села Новотошківське Луганської області.

Сімейний стан: залишились дружина та син.

Місце поховання: м. Ізяслав Хмельницької області.

Указом Президента України №568/2015 від 05 жовтня  2015 року «За мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України» нагороджений орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступені (посмертно).

Рішенням сімнадцятої сесії Ізяславської міської ради сьомого скликання від 11 листопада 2016 року № 4 «Про присвоєння вулицям та провулкам м.Ізяслав імен загиблих учасників антитерористичної операції (АТО)» вулиці Лєрмонтова присвоєно ім’я вулиця Юрія Цісарука, вулиці Свободи присвоєно ім’я  Олександра Кушнірука, провулку Новосільському присвоєно ім’я Василя Кобернюка, вулиці Жовтневій присвоєно ім’я Миколи Микитюка.