ВІДБУВСЯ ФІНАЛ ІІІ (РАЙОННОГО) ЕТАПУ ЗМАГАНЬ ПРЕЗИДЕНТСЬКОГО ПРОЄКТУ «ПЛІЧ-О-ПЛІЧ: ВСЕУКРАЇНСЬКІ ШКІЛЬНІ ЛІГИ» З ФУТЗАЛУ

Дата: 08.05.2024 13:59

06 травня на базі Ізяславської дитячо-юнацької спортивної школи було весело, гаряче та гучно, адже відбулися фінальні ігри ІІІ (районного) етапу змагань Президентського проєкту «Пліч-о-пліч: Всеукраїнські шкільні ліги» під гаслом «РАЗОМ ПЕРЕМОЖЕМО» серед учнів закладів загальної середньої освіти з футзалу.

Так, спортивні змагання,  безсумнівно, є чудовою нагодою проявити себе для багатьох талановитих дітей. При всьому  цьому завданнями є не тільки демонстрація спортивної підготовки і високі спортивні результати.

У фінальних змаганнях за право представити свою громаду в наступному етапі змагань боролися 6 команд (69 учасників) закладів загальної середньої освіти Шепетівського району:

• Білогірського ліцею імені І.О.Ткачука Білогірської селищної ради;

• Ізяславського ліцею № 5 імені О.П.Онищука Ізяславської міської ради;

• Нетішинської гімназії «Гармонія» Нетішинської міської ради;

• Плужненського ліцею імені Р.Й.Бортника Плужненської сільської ради;

• Полонського ліцею № 1 Полонської міської ради;

• Славутської гімназії «Успіх» Славутської міської ради.

Загалом, матчі між командами були динамічними, напруженими та захопливими. Усі учасники показали командну гру та викладалися на повну. Усі вони були налаштовані на успіх. Але хто ж серед них переміг?

Отже, за результатами «запальної» боротьби у фінальних матчів призові місця розподілилися наступним чином:

• І місце - команда Білогірського ліцею імені І.О.Ткачука Білогірської селищної ради;

• ІІ місце - команда Полонського ліцею № 1 Полонської міської ради;

• ІІІ місце - команда Нетішинської гімназії «Гармонія» Нетішинської міської ради.

Фото без описуШкода, що команда Ізяславщини не посіла призові місця, проте виступила гідним суперником, показуючи волю до перемоги! Зокрема, змагання принесли усім цікаві враження та неповторні емоції. Переможці нагороджені медалями, кубками та дипломами.

Вітаємо усіх учасників спортивного заходу та бажаємо усім учасникам продуктивних тренувань, нових перемог і сильного командного духу!