Комунальне майно (ПРИВАТИЗАЦІЯ)

Ізяславська міська рада повідомляє, що в електронній торговій системі через оператора електронного майданчика Zakupki.Prom.ua опубліковано оголошення про проведення продажу на аукціоні без умов об’єкта малої приватизації окремого майна – нежитлової б

Ізяславська міська рада повідомляє, що в електронній торговій системі через оператора електронного майданчика Zakupki.Prom.ua опубліковано оголошення про проведення продажу на аукціоні без умов об’єкта малої приватизації окремого майна – нежитлової будівлі по вул. Миколи Микитюка, будинок 16 Д м.Ізяслав Ізяславського району Хмельницької області загальною  площею 551,3 кв.м.

10:10:25 19.11.2021

Оголошення

Ізяславська міська рада повідомляє, що в електронній торговій системі через оператора електронного майданчика Zakupki.Prom.ua опубліковано оголошення про проведення продажу на аукціоні без умов об’єкта малої приватизації окремого майна – нежитлової будівлі по вул. Миколи Микитюка, будинок 16 Д м.Ізяслав Ізяславського району Хмельницької області загальною площею 551,3 кв.м.

08:17:09 12.11.2021