Комунальне майно (ПРИВАТИЗАЦІЯ)

Оголошення про проведення в електронній торговій системі продажу на аукціоні без умов об’єкта малої приватизації - нежитлового приміщення, гаража по вул. Незалежності, 13/12 м.Ізяслав

Ізяславська міська рада повідомляє, що в електронній торговій системі через оператора електронного майданчика Zakupki.Prom.ua опубліковано оголошення про проведення в електронній торговій системі продажу на аукціоні без умов об’єкта малої приватизації  – нежитлового приміщення, гаража по вул. Незалежності, 13/12, м.Ізяслав Шепетівського району Хмельницької області загальною площею 20,6 кв.м.

14:57:59 05.12.2022

Оголошення про проведення в електронній торговій системі продажу на аукціоні без умов об’єкта малої приватизації – нежитлову будівлю по вул. Незалежності, 13, м.Ізяслав Шепетівського району Хмельницької області загальною площею 873,8 кв.м.

Ізяславська міська рада повідомляє, що в електронній торговій системі через оператора електронного майданчика Zakupki.Prom.ua опубліковано оголошення про проведення в електронній торговій системі продажу на аукціоні без умов об’єкта малої приватизації – нежитлову будівлю по вул. Незалежності, 13, м.Ізяслав Шепетівського району Хмельницької області загальною площею 873,8 кв.м.

14:54:54 05.12.2022

Завершено приватизацію об’єкта малої приватизації - нежитлової будівлі по вул. Миколи Микитюка, будинок 16 Д м.Ізяслав

Відповідно до  Закону України «Про приватизацію державного та комунального майна», Порядку проведення електронних аукціонів для продажу об’єктів малої приватизації та визначення додаткових умов продажу, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10.05.2018 р. № 432 (зі змінами), враховуючи рішення сесії Ізяславської міської ради від 03.11.2021 р. № 15 «Про затвердження умов продажу об’єкта малої приватизації», протокол про результати електронного аукціону № UA-PS-2021-11-11-000094-1, сформований 03.12.2021 року, договір купівлі-продажу будівлі від 29.12.2021 року, здійснення покупцем оплати за укладеним договором у повному обсязі,  відповідно до рішення шістнадцятої сесії міської ради восьмого скликання від 28 січня 2022 року № 57 «Про завершення приватизації об’єкта малої приватизації» завершено приватизацію об’єкта малої приватизації - нежитлової будівлі по вул. Миколи Микитюка, будинок 16 Д м.Ізяслав Ізяславського району Хмельницької області загальною площею 551,3 кв.м.

16:58:29 02.02.2022

Ізяславська міська рада повідомляє, що в електронній торговій системі через оператора електронного майданчика Zakupki.Prom.ua опубліковано оголошення про проведення продажу на аукціоні без умов об’єкта малої приватизації окремого майна – нежитлової б

Ізяславська міська рада повідомляє, що в електронній торговій системі через оператора електронного майданчика Zakupki.Prom.ua опубліковано оголошення про проведення продажу на аукціоні без умов об’єкта малої приватизації окремого майна – нежитлової будівлі по вул. Миколи Микитюка, будинок 16 Д м.Ізяслав Ізяславського району Хмельницької області загальною  площею 551,3 кв.м.

10:10:25 19.11.2021

Оголошення

Ізяславська міська рада повідомляє, що в електронній торговій системі через оператора електронного майданчика Zakupki.Prom.ua опубліковано оголошення про проведення продажу на аукціоні без умов об’єкта малої приватизації окремого майна – нежитлової будівлі по вул. Миколи Микитюка, будинок 16 Д м.Ізяслав Ізяславського району Хмельницької області загальною площею 551,3 кв.м.

08:17:09 12.11.2021