Заступники міського голови

Божко Леся Володимирівна

Сложинський Василь Леонідович

народився 08 квітня 1978 року в селі Білогородка, Ізяславського району, Хмельницької області.

У 1993 році закінчив Ізяславську ЗОШ  І-II ступенів №3.

В 1995 році закінчив Ізяславську ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 м.Ізяслав.

У 1995-1996 роках  навчався в Ізяславській філії Шепетівського СПТУ-33 за спеціальністю «Газоелектрозварювальник».

З 2001 по 2003 рік навчався в Шепетівському сільськогосподарському технікумі за спеціальністю «Бухгалтерський облік».

З 2003 по 2007 рік навчався в Подільському державному аграрно-технічному університеті і отримав повну вищу освіту за спеціальністю «Менеджмент організацій» та здобув кваліфікацію спеціаліста з менеджменту організацій.

Трудовий шлях розпочав у 1996 році на АТЗТ «Фабрика» «Октава» газоелектрозварювальником, де пропрацював до 1998 року.

Впродовж 2001-2005 років працював у Ізяславській виправній колонії №31 прийомо-здавальником вантажу відділу маркетингу, збуту та матеріально-технічного постачання і економістом відділу маркетингу, збуту та матеріально-технічного постачання.

З 2005 по 2006 рік працював заступником редактора КП «Редакція газети «Зоря Надгориння».

З 2006 по 2007 рік працював редактором КП «Редакція районного радіомовлення».

З 2007 по 2018 рік - директор  КП «Ізяславський районний медіа-центр».

З 2018 року по даний час - співвласник та редактор ПП «Редакція газети Зоря Надгориння».

Проживає в м.Ізяслав. Одружений. Має двох доньок.Громадянин України. Безпартійний. Не судимий.

Обирався депутатом Ізяславської районної ради 5 скликання (2006-2010 роки).

Обраний депутатом Ізяславської міської ради 8 скликання, 15 грудня 2020 р. затверджений рішенням ради на посаді заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради.