Дата: від до Скинути

Запрошуємо громадськість до складу Координаційної ради з питань громадського бюджету в Ізяславській міській територіальній громаді

З метою вдосконалення діалогу між владою і громадою, створення та підтримки повноцінного громадського простору, активізації місцевих ініціатив жителів Ізяславської міської територіальної громади щодо участі у бюджетному процесі, залучення громадськості до розподілу коштів міського  бюджету для вирішення соціально значущих питань, на останній сесії міської ради прийнято Програму про громадський бюджет Ізяславської міської територіальної громади на 2022-2024 роки. Це не одна з програм міської ради, а ключовий циклічний процес органу місцевого самоврядування громади.

15:49 14.01.2022

Оголошення про заслуховування звіту старост

Керуючись п. 6 ст. 541 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" та відповідно до графіка звітування старост сіл Ізяславської міської територіальної громади перед громадськістю про свою діяльність за 2021 рік  21 січня 2022 року відбудуться відкриті зустрічі зі звітом старост Ізяславської міської територіальної громади перед жителями сіл:

17:07 13.01.2022

Вітаємо школярів Ізяславського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. № 2, ліцей» ім.О.Кушнірука із здобутками!

Для кожного музиканта вкрай важливо мати оцінку, мати слухача та вірити у свої сили. Саме конкурси дають потужний поштовх у кар’єрі, а інколи і в долі виконавця. Ось чому школярі Ізяславської міської територіальної громади активно беруть участь у різноманітних конкурсах та святкуваннях.

13:37 13.01.2022

Допоки ми живі - житиме пам’ять про наших полеглих захисників

Хто знав, що на нашій землі трапиться таке лихо, хто міг сподіватися, що в серці Європи будуть гинути люди, захищаючи свою Батьківщину? Сьогодні ідуть з життя найкращі, навіки перестають битися їхні молоді серця.

17:01 11.01.2022