Коротенко Валерій Анатолійович

Фото без опису  Фото без опису

Дата та місце народження: 07 жовтня 1972 року в с.Мокрець Лютарського старостинського округу Ізяславської міської територіальної громади

Дата та місце загибелі: 13 березня 2022 року  в с.Старичі Яворівського району Львівської області

Звання: солдат.

Посада: солдат, військовослужбовець.

Підрозділ:  військова частина А 3211

Обставини загибелі:  загинув 13 березня 2022 року внаслідок обстрілу російськими військовими території Міжнародного центру миротворчості та безпеки, більш відомий як «Яворівський військовий полігон» на Львівщині від ушкодження внаслідок військових дій від вибухів та осколків загинув (повномасштабне вторгнення російських окупантів в Україну).

Сімейний стан:

Місце поховання: місцеве кладовище с.Мокрець Лютарського старостинського округу Ізяславської міської територіальної громади Хмельницької області.

На честь героїв-лісівників, які віддали своє життя у війні з рф, встановили пам’ятний знак на вершині Говерли (працював слюсарем в  ДП «Ізяславське ЛГ»)

За значні заслуги у зміцненні української державності, мужність і самовідданість, виявлені у захисті суверенітету та територіальної цілісності України, вагомий особистий внесок у розвиток різних сфер суспільного життя, відстоювання національних інтересів нашої держави, сумлінне виконання професійного обов’язку Володимир Зеленський нагородив посмертно орденом «За мужність» ІІІ ступеня слюсаря державного підприємства «Ізяславське лісове господарство» Валерія Коротенка.