Дата: від до Скинути

В Ізяславській громаді облаштовують спеціалізовану службу первинного соціально-психологічного консультування жертв домашнього насильства

На жаль насильство є однією з найбільш гострих соціальних проблем. Переважно від домашнього насильства страждають найбільш вразливі верстви населення: особи з інвалідністю, люди похилого віку, жінки, діти.

13:53 11.01.2022

Дякуємо за участь в організації і проведенні новорічно-різдвяного святкування!

Новорічно-різдвяні свята – найулюбленіші та найбільш очікувані для мешканців нашого краю. Цього року усією громадою ми намагалися якомога краще підготувати до їх відзначення, змінивши програми святкових та тематичних заходів. Головними атрибутами цьогорічних свят стала гарно прикрашена ялинка та влаштована на центральній площі міста новорічна фотозона.

14:30 06.01.2022