Шацький Богдан Олексійович

Дата та місце народження: 11 січня 1995 р., с. Михля Ізяславської міської територіальної громади,  Хмельницька область.

Дата та місце загибелі: 21 листопада 2019 р., с. Клинове, Бахмутський район, Донецька область.

Звання: Старший лейтенант.

Посада: Командир батареї.

Підрозділ: 15-й реактивний артилерійський полк.

Обставини загибелі: Загинув 21 листопада 2019 р. в ДТП, яка сталася під час виконання службових обов’язків 2 км південно-західніше від с. Клинове Бахмутсього району на Донеччині.

Сімейний стан: Залишились батьки, брат та дружина.

Місце поховання: с. Михля, Ізяславська міська територіальна громада, Хмельницька область.

З метою увічнення памʼяті загиблого в зоні ООС земляка громада Лютарської сільської ради вирішила перейменувати у рідному його селі  вулицю Жовтнева. Згідно рішення 42 сесії сільської ради VII скликання від 23 березня 2020 року № 12 відтепер вона носить назву вулиці Богдана Шацького.

11 січня 2021 року на приміщенні  Михлянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів в селі Михля Лютарського старостинського округу Ізяславської міської територіальної громади відкрили меморіальну дошку на честь військовослужбовця, учасника ООС, Богдана Шацького.