Микитюк Микола Петрович

Дата та місце народження: 12 травня  1992 року м.Ізяслав Хмельницької області.

Дата та місце загибелі: 06 лютого  2015 року поблизу с.Рідкодуб Шахтарського району Донецької області.

Звання: лейтенант.

Посада: командир взводу.

Підрозділ: 30-а окрема механізована бригада.

Обставини загибелі: загинув 6 лютого 2015 року під час артилерійського обстрілу в районі Дебальцеве поблизу с.Рідкодуб Шахтарського району Донецької області.

Сімейний стан: залишились батьки.

Місце поховання: м. Ізяслав, Алея почесних поховань міського кладовища.

Указом Президента України №270/2015 від 15 травня  2015 року «За мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України» нагороджений орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступені (посмертно).

Указом № 18 від 24 липня 2016 р. нагороджений відзнакою "Народний Герой України" (посмертно).

Рішенням сімнадцятої сесії Ізяславської міської ради сьомого скликання від 11 листопада 2016 року № 4 «Про присвоєння вулицям та провулкам м.Ізяслав імен загиблих учасників антитерористичної операції (АТО)» вулиці Лєрмонтова присвоєно ім’я вулиця Юрія Цісарука, вулиці Свободи присвоєно ім’я  Олександра Кушнірука, провулку Новосільському присвоєно ім’я Василя Кобернюка, вулиці Жовтневій присвоєно ім’я Миколи Микитюка.

12 травня 2015 року в Ізяславському НВК «ЗОШ ІІ-ІІІ  ст. №5 ім.О.Онищука, гімназія»  відбулася лінійка-реквієм з нагоди відкриття меморіальної дошки українському новітньому героєві, лейтенанту Збройних Сил України, випускнику закладу 2010 року Миколі Микитюку, який загинув у ході проведення Антитерористичної операції на сході України, захищаючи її суверенітет та територіальну  цілісність.