Чаплинець Олександр Іванович

Фото без опису  Фото без опису

Дата та місце народження: 25  квітня 1980 року в с.Білижинці Двірецького старостинського округу Ізяславської місьої територіальної громади

Дата та місце загибелі: 16 червня 2023 року на Запоріжжі.

Звання: солдат.

Посада: механік-водій (БМП-2)

Підрозділ: гірсько-штурмове відділення гірсько-штурмового взводу 1 гірсько-штурмової роти

Обставини загибелі:  загинув 16 червня 2023 року на Запоріжжі під час ведення бойових дій

Сімейний стан: залишились мати Віра, дружина Ірина, діти Богдан та Артем

Місце поховання: м. Ізяслав, Алея почесних поховань міського кладовища (Незалежності, буд.153).

Кілька цікавих фактів з біографії:

Олександр навчався у період з 1986 р. по 1995 рік у Двірецькій школі, після закінчення 9 класів пішов навчатись до Базалійського професійно-технічного училища № 3. У 1998 році закінчив його та здобув кваліфікацію «столяр будівельний, тесляр».

Коли розпочалась Революція Гідності, дуже хотів поїхати в Київ на майдан, виборювати наші права. Проте стримали ще зовсім малі його діти.

Коли ж розпочалось повномасштабне вторгнення окупантів на територію України, то відразу ж пішов Олександр до ТЦК, проте сказали йому чекати на свою чергу.

Хобі: любив займатись пасікою, мав кілька вуликів, доглядав їх сам. Щоразу щось нове пізнавав, привчав старшого сина до роботи із бджолами, намагався передати свій досвід та знання синові.

Також любив працювати із деревом, майстер на всі руки.

Фото без опису  Фото без опису

Йде у засвіти молодий цвіт нації…