Дата: від до Скинути

Українська соборність неможлива без української національної ідентичності, яка робить націю сильною

Соборність України – це результат тривалої боротьби українського народу за свою свободу та незалежність. І подвиги героїв України ХХІ століття доводять, що за усі ці роки бажання українців жити в соборній незалежній Україні тільки укріпилося.

14:01 24.01.2022

День Соборності – це символ єдності українців (в закладах освіти та культури Ізяславської громади відзначили День Соборності України)

Минуло чимало часу, коли уперше за тисячолітню історію на карті світу постала держава під назвою „Україна”, котра прославлена своєю багатою історією та культурою, мелодійною мовою, працьовитістю та сумлінністю людей. Соборність і свобода – одні із найбільших цінностей України, як і для будь-якої демократичної держави.

11:29 24.01.2022

Аудитори Хмельниччини за підсумками 2021 року відшкодували майже 37 млн гривень втрат фінансових і матеріальних ресурсів

Фахівцями Управління Західного офісу Держаудитслужби в Хмельницькій області протягом 2021 року за результатами проведених ревізій виявили втрат матеріальних та фінансових ресурсів на суму понад 67 млн грн.

14:17 21.01.2022

Здійснено виїзд у населені пукти Ізяславської територіальної громади

20 січня фахівцями із соціальної роботи КУ «Центр надання соціальних послуг» Ізяславської міської ради спільно зі спеціалістом відділу «Служба у справах дітей» Ізяславської міської ради здійснено спільний виїзд у населені пункти Ізяславської територіальної громади: села Мислятин, Лопушне, Більчин, Більчинка.

14:01 21.01.2022

Оголошення про заслуховування звіту старост

Керуючись п. 6 ст. 541 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" та відповідно до графіка звітування старост сіл Ізяславської міської територіальної громади перед громадськістю про свою діяльність за 2021 рік  31 січня 2022 року на відкритих зустрічах відбудеться заслуховування звітів старост Ізяславської міської територіальної громади перед жителями сіл:

13:31 21.01.2022