Кожна дитина мріє про родину

Дітям потрібна родина

Сімейні цінності – пріоритет для відділу «Служба у справах дітей» Ізяславської міської ради, який робить усе для того, щоб кожна дитина росла та виховувалася в сім`ї.

Бажання взяти на виховання дитину, народжену іншими, є ознакою нашої культури і виникає тільки у небайдужих до чужого горя, душевно щедрих і готових до самопожертви людей. Пропонуємо не байдужим, тим хто хоче та зможе подарувати любов та турботу, звернути увагу на чуйних, доброзичливих, щирих дітей, які потребують вашої любові та уваги.

Дитині для повноцінного і гармонійного розвитку необхідно зростати в сімейному оточенні, в атмосфері щастя, любові та розуміння. Задля цього відділ «Служба у справах дітей» Ізяславської міської ради повідомляє, що на його обліку перебувають 6 дітей, позбавлених батьківського піклування, які наразі потребують влаштування до сімейних форм виховання:

* Владислав (14 років – веселий, товариський, спокійний, виважений, працелюбний. Має багато друзів, любить товаришувати. У нього є брат Станіслав. Перебуває на обліку з усиновлення);

* Станіслав (11 років – старанний, дисциплінований, активний, охайний. Має добре розвинену увагу, пам'ять, гнучке логічне мислення. Має брата Владислава. Перебуває на обліку з усиновлення);

* Тимур (15 років – спокійний, дружелюбний, розсудливий. Має брата Назара. Перебуває на обліку з усиновлення);

* Назар (13 років – активний, наполегливий. Вільно переключається з одного виду діяльності на інший. Має брата Тимура. Перебуває на обліку з усиновлення).

* Дарина (14 років - доброзичлива, дружелюбна, дисциплінована, комунікабельна, з повагою ставиться до дорослих. Любить малювати. Без братів та сестер);

*  Олександра (13 років – доброзичлива, вразлива. Без братів та сестер);

Сімейними формами виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування є усиновлення, опіка, піклування, прийомна сім’я, дитячий будинок сімейного типу.

Вищевказані діти можуть бути влаштовані під опіку/піклування, в прийомну сім`ю чи дитячий будинок сімейного типу, четверо з них -усиновленими.

Держава забезпечує пріоритет сімейного виховання та створює умови для їх розвитку, надаючи сім’ям, які приймають на виховання дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, матеріальну та соціальну підтримку.

Задля отримання більш детальної інформації, рекомендуємо звертатися до відділу «Служба у справах дітей» Ізяславської міської ради за адресою: вул.Шевченка, 10-В, м.Ізяслав, Шепетівський район, Хмельницька область (тел. 096-692-15-86).