2022 рік

Оголошення про проведення конкурсу на зайняття посади директора комунального некомерційного підприємства «Ізяславський центр первинної медико-санітарної допомоги» Ізяславської міської ради

Правові підстави проведення конкурсу: ст.16 Закону України «Основи законодавства України про охорону здоров’я», постанова Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2017 року № 1094 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я» (зі змінами), рішення виконавчого комітету Ізяславської міської ради від 08.11.2022 р. № 195 «Про проведення конкурсу на зайняття посади директора КНП «Ізяславський центр первинної медико-санітарної допомоги» Ізяславської міської ради», рішення виконавчого комітету Ізяславської міської ради від 24.11.2022 р. № 225 «Про утворення конкурсної комісії з проведення конкурсного відбору на зайняття посади директора КНП «Ізяславський центр первинної медико-санітарної допомоги» Ізяславської міської ради.

13:00:41 28.11.2022

ОГОЛОШЕННЯ про проведення конкурсу на посаду директора комунального закладу «Палац Сангушків» Ізяславської міської ради

Ізяславська міська рада повторно оголошує конкурс на посаду директора комунального закладу «Палац Сангушків» Ізяславської міської ради.

22:39:44 19.08.2022