Перший крок у науку

Дата: 30.04.2024 17:49

Фото без опису Фото без опису

29 квітня Хмельницьким територіальним відділенням Малої академії наук України було проведено ІІ етап конкурсу-захисту науково-дослідницьких проєктів здобувачів освіти 6-8 класів «Перший крок у науку».

Конкурс науково-дослідницьких проєктів учнів-членів МАН – це щорічна можливість для юних дослідників долучитися до науки, зробити перші кроки в наукових дослідженнях, випробувати себе в ролі науковця. Це не лише інтелектуальне змагання, а самостійне навчання, опанування нових навичок і компетентностей, які є актуальними у сучасному світі. Це вміння працювати з науковими джерелами, знаходити нову інформацію, презентувати комунікативні навички.

Серед учасників були й юні науковці Ізяславщини. Учасники демонстрували не лише глибоке розуміння обраної теми, але й вміння аргументовано захищати свою думку перед журі.

Здолавши достойних конкурентів, представники нашої громади отримали диплом ІІІ ступеня, а саме:

- здобувач освіти Ізяславського ліцею №1 імені Мирослава Поповича Чорна Анастасія, науковий керівник- Юлія Несвіцька, учитель історії (секція: етнологія);

- здобувач освіти Ізяславського ліцею № 2 імені О. Кушнірука Бондарчук Оксана, науковий керівник- Ірина Бондарчук, учитель української мови та літератури (секція: українська мова).
Щиро вітаємо з перемогою юних академіків та  їх наукових керівників!

Сподіваємось, що вони не зупиняться на досягнутому та продовжать свою успішну дорогу у світ науки!