23 травня - День Героїв України, День величі духу українських вояків

Дата: 23.05.2024 11:19

Фото без опису

Щороку 23 травня в Україні відзначають День Героїв України -  День величі духу українських вояків, котрі в різні часи становлення нашої Батьківщини виборювали волю та незалежність рідної України ціною свого життя. Починаючи з часів Київської Русі, продовжуючи часами Гетьманської ери та процвітання Запорізької Січі, в недовгий період існування Української Народної Республіки та Української повстанської армії. Сьогодні лави Героїв щоденно доповнюють Герої сучасності, які, не шкодуючи свого життя, виборюють мир, добробут та цілісність України. Усі вони є символом незборимості Української Нації.

„У великій світовій драмі наших днів ми маємо вибір: або бути творцями, або жертвами історії“, - це одне з найбільш відомих висловлювань Євгена Коновальця. Українці вкотре роблять свій свідомий вибір – боротися! Так, чимало українських героїв сьогодення розплатились своїм життям заради своєї країни. Вони без вагань поклали своє щире синівське серце до ніг Матері-України, та їхній героїчний чин став прикладом для майбутніх поколінь.

Увесь світ побачив, що ми відбулися і як нація, і як держава. Сьогодні гасло "Героям Слава" звучить у кожному куточку Землі. Адже українські Герої – не лише творці своєї власної історії, вони творять нову історію Європи та світу. Ми боремося і неодмінно переможемо московського окупанта.

А тому гартуймо тіло та дух, шануймо та пам’ятаймо всіх, хто боронить нашу державу на передовій, схилімо голови у скорботі за тими, хто поклав своє життя за волю українського народу.

Залишаємося гідними своїх Героїв!

СЛАВА УКРАЇНІ! ГЕРОЯМ СЛАВА! ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ! ПАМ'ЯТЬ ПРО НИХ ЖИТИМЕ ВІЧНО...