ВІДБУВСЯ ФІНАЛ ОБЛАСНОГО ЕТАПУ ЗМАГАНЬ «ПЛІЧ-О-ПЛІЧ: ВСЕУКРАЇНСЬКІ ШКІЛЬНІ ЛІГИ» З ВОЛЕЙБОЛУ СЕРЕД ЮНАКІВ ТА ДІВЧАТ

Дата: 25.05.2024 18:42

Нещодавно на базі корпусу 4 Хмельницького національного університету та СК «Новатор» відбулися фінальні ігри ІV (обласного) етапу змагань Президентського проєкту «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» під гаслом «РАЗОМ ПЕРЕМОЖЕМО» серед учнів закладів загальної середньої освіти з волейболу серед юнаків та дівчат 2009 р.н. та молодші.

У фінальних змаганнях взяли участь 6 команд юнаків та 5 команд дівчат закладів загальної середньої освіти Кам’янець-Подільського, Хмельницького та Шепетівського районів.

Нашу громаду представляли команда дівчат Ізяславського ліцею №2 імені О. Кушнірука Ізяславської міської ради та команда юнаків Радошівського ліцею Ізяславської міської ради.

Ігри між командами були запеклими та гідними обласного етапу, для перемоги командам необхідно було задіяти всю свою спритність, швидкість та силу.

Фото без описуЦього разу трішки менше фортуна посміхнулась нашим командам - не вдалось здобути призового місця, однак завзято боролися за перемогу та зайняла команда юнаків ІV місце, а команда дівчат посіла V місце. Важливий досвід, який отримали наші волейболісти під час турніру, в майбутньому допоможе їм стати кращими та вже точно перемогти. Чого ми їм і бажаємо!

Дякуємо командам за чудову гру та старанність у своїй спортивній майстерності.

За матеріалами відділу освіти, молоді та

спорту Ізяславської міської ради