Дата: від до Скинути

Інформує Ізяславський районний відділ ДРАЦС Головного територіального управління юстиції у Хмельницькій області

ДЕРЖАВНА РЕЄСТРАЦІЯ НАРОДЖЕННЯ ДІТЕЙ, У ТОМУ ЧИСЛІ РОМСЬКОЇ НАЦІОНАЛЬНОСТІ             Стосовно ромських меншин – величезною є проблема народжуваності дітей у таких національних меншинах вдома, без надання медичної допомоги, з одночасним несвоєчасним зверненням до органів державної реєстрації актів цивільного стану з питання державної реєстрації народження. Але останнім часом, спостерігається тенденція, за якою все більше жінок – представниць ромських меншин, народжують дітей у медичних закладах.

16:16 04.04.2018

ГОДИНА ЗЕМЛІ

У суботу, 24 березня 2018 року о 20.30 люди по всьому світу вимкнуть світло на одну годину, Годину Землі, як символ стурбованості за майбутнє Планети та єдності у бажанні захистити природу.

08:24 22.03.2018