Нас знову об’єднало горе болючої втрати…

Дата: 03.10.2022 22:56

Від рук окупантів 02 жовтня 2022 року під час ведення наступальних бойових дій героїчно загинув наш земляк, 43 річний житель с.Щурівчики, сержант, командир мотопіхотного відділення мотопіхотного взводу мотопіхотної роти мотопіхотного батальйону Васильчук Олександр Сергійович. Героїчна смерть застала загиблого на Херсонщині.

Наш новітній Герой був мужнім та відповідальним бійцем та командиром, вірно служив народові України. Та, на жаль, пішов у Вічність… Пішов так, як йдуть усі справжні воїни — під час бою, проявивши свою генетичну міць, захищаючи свою землю та наше майбутнє від загарбників.  Поповнивши небесне військо славних синів і доньок української Нації, тепер Олександр став нашим Ангелом-охоронцем.

У цей важкий час приносимо щирі співчуття рідним і близьким воїна, розділяємо ваш біль та схиляємо голову в глибокій скорботі.

Вічна пам’ять і вічна слава нашому Захисникові!

Про деталі поховання буде повідомлено згодом.