Доброта - мова, якою німі можуть говорити і глухі можуть чути

Дата: 01.10.2022 20:50

Першого жовтня вся Україна відзначає День людей похилого віку та День ветерана. Цей день покликаний звертати увагу суспільства на проблеми літніх людей. Він є визначним і особливим, щоб кожна людина пам’ятала про свою історію, вшановувала і надавала підтримку людям похилого віку, адже вони найбільше потребують нашої турботи і уваги.

Війна в Україні внесла корективи в наше буденне життя. Не на часі організувати святкові заходи, проте творити добро можна і потрібно завжди.

Маленькими, але добрими і щирими справами допомагають працівники КУ "Центр надання соціальних послуг" Ізяславської міської ради тим, хто опинився у скруті, кому важко самотужки долати життєві виклики, хто залишився наодинці, самотній, кому потрібні добре слово і підтримка.

Сьогодні працівниками центру було вручено овочеві набори (картопля,  буряк, морква, вирощені на власній садибі), найбільш незахищеним особам поважного віку, які перебувають на обліку в центрі.

Це турбота про літніх людей, подарунок до свята і гарна можливість показати людям похилого віку, що про них пам'ятають і шанують їх поважний вік. У відповідь працівники центру отримали щирі посмішки підопічних та радість в очах.