До уваги споживачів послуг КП «Ізяславтепломережа»

Дата: 03.10.2022 16:21

Шановні споживачі послуг КП «Ізяславтепломережа»!

У період початку опалювального періоду заборгованість споживачів залишається одним з найпроблемніших питань. Адже  саме оплата за надані послуги – основне джерело фінансування, що дозволяє підприємству вчасно сплачувати за спожитий газ, закупляти пально-мастильні матеріали,  виплачувати заробітну плату робітникам.

У період воєнного стану в  країні  склалась непроста ситуація із забезпеченням природним газом і за який підприємству необхідно здійснювати оплату газопостачальним організаціям.

Заборгованість ТОВ «Газопостачальна компанія «Нафтогаз Трейдинг» за спожитий газ складає  - 2,7 млн.грн., оператору  ГТС  «Хмельницькгаз»   за розподіл газу  - 682 тис.грн.

Тарифи на послуги з постачання теплової енергії, затверджені ще в 2018 році, залишаться незмінними і в опалювальному сезоні 2022/2023 р.р. Тоді як вартість його складових за цей період зросла фактично вдвічі.

Незважаючи на це, не всі мешканці міста дотримуються платіжної дисципліни і мають заборгованість за спожиті послуги з теплопостачання.

Не менш важливою є вчасна оплата за спожите тепло для  споживачів, особливо тих, котрі отримують монетизовані пільги і субсидії.  Оскільки отримати державну допомогу чи її автоматичне перепризначення можна лише повністю погасивши борг або уклавши з підприємством договір про його реструктуризацію.

Тому звертаємось до Вас, шановні споживачі, за спожите  тепло необхідно терміново розрахуватись.

Надіємось на співпрацю і взаєморозуміння.