День територіальної оборони

Дата: 02.10.2022 15:39

Сьогодні День територіальної оборони - наймолодший рід наших військ. День тих, хто:

- обрав мирні професії, але в час найбільшої небезпеки взяв в руки зброю;

- з великої любові до своєї країни не побоявся виступити проти у стократ сильнішого противника;

- полишив домівки та сім’ї заради свободи своєї країни;

- повернув віру українців у перемогу та щасливе мирне майбутнє.

Після повномасштабного вторгнення росії на територію України до територіальної оборони вступили чимало мешканців Ізяславщини. І вдень, і вночі бійці тероборони сумлінно несуть чергування на блокпостах, охороняючи наш спокій і безпеку.

Сьогодні тероборонівці спільно із іншими військовими формуваннями України крок за кроком звільняють нашу українську землю від окупантів. І їх подвиг карбований в українській історії не пустими словами, а назвами звільнених сіл та міст України.

Ми пам’ятаємо та сумуємо за усіма, хто загинув смертю героя, зупиняючи російську орду. Хто на щиті повернувся до рідних домівок. Ми свідомі того, що такою є гірка ціна перемоги, де кожен не стоїть осторонь, а йде в атаку, як справжній воїн. Гордість української нації на віки!

Дякуємо кожному з вас, хто сьогодні в строю, хто боронить нашу землю від російського окупанта.

Разом – до перемоги, допомагаємо з тилу та молимось за вас.

За нами правда. З нами Бог. І Перемога буде за нами!

Слава Україні! Слава її захисникам та захисницям!

Щоб дізнатися, як традиція самооборони проявлялася в різні історичні періоди, – гортайте карусель: