Хмельницька область, Ізяславський район

ВІЧНА ПАМ'ЯТЬ ГЕРОЮ!

14 вересня 2018 року у госпіталі, внаслідок важкого поранення, отриманого під час виконання бойових завдань по захисту незалежності та територіальної цілісності України, пішов з життя 27-річний капітан  128-ї окремої гірсько-піхотної бригади Слободян Олександр Іванович з м.Ізяслав.         Висловлюємо щирі співчуття рідним і близьким загиблого.

11:47 15.09.2018

Співчуття

Співчуваємо родині та близьким з приводу передчасної смерті члена виконавчого комітету Ізяславської міської ради Кушнірук Ірини Володимирівни. Ізяславська міська рада та виконавчий комітет висловлюють найглибші співчуття  родині з приводу непоправної втрати.  Нехай молитви до Всевишнього допоможуть упокоїти душу померлої у Царстві Небесному, де всі святі і праведні спочивають. Вічна пам'ять.

13:18 31.07.2018