План заходів до Дня міста

Цими вихідними нашому старовинному та вічно молодому, наповненому тихим затишком і шаленою енергією, такому різнобарвному і найріднішому місту Ізяслав виповнюється 927 років від часу його заснування. Зазвичай день народження нашого міста ми відзначали із насиченою різноплановою святковою програмою та салютом. Проте, на жаль, повномасштабне вторгнення окупантів на територію України внесло свої корективи у життєві плани мешканців України, зокрема громади. Наразі кожен із нас на своєму фронті робить все можливе для наближення довгоочікуваної перемоги над підлим ворогом. А тому цьогоріч День міста відзначатимемо без розмаху, з акцентом на безпеці та благодійності.

13:30 20.06.2023

До уваги громадськості!

20 червня БФ "Право на Захист" здійснюватиме прийом заявок на грошову допомогу від УВКБ ООН.     Зустріч відбудеться з 11:00 год. до 15:30 год. у приміщенні Комунальної установи "Центр надання соціальних послуг" (м.Ізяслав, вул.Шевченка, 10 - В, вхід від річки Горинь).

11:50 19.06.2023

День усіх чоловіків, які носять горде звання – батько!

Сьогодні в Україні відзначають День усіх чоловіків, які носять горде звання – батько! Роль батька у вихованні дитини не менш важлива, ніж материнська. Бути справжнім батьком – не тільки велика радість, але й одна з найбільш відповідальних місій у житті кожного чоловіка перед дружиною, дітьми, здатність до самовдосконалення та самопожертви.

10:35 18.06.2023