СЛУЖБА У СПРАВАХ ДІТЕЙ ІНФОРМУЄ

На підставі Закону України «Про органи і служби у справах дітей та спеціальні установи для дітей», постанови Кабінету Міністрів України від  30 серпня 2007 року  № 1068 «Про затвердження типових положень про службу у справах дітей» працівниками відділу «Служба у справах дітей» Ізяславської міської ради 18 листопада 2021 року проведено перевірку в Ізяславському навчально-реабілітаційному центрі Хмельницької обласної ради щодо стану роботи із соціально-правового захисту дітей, створення їм умов для утримання і виховання у закладі.

10:45 22.11.2021

20 ЛИСТОПАДА – ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ДИТИНИ

Цей день збігається з днями прийняття таких важливих міжнародних документів як Декларація прав дитини (1959 року) та Конвенція ООН про права дитини (1989 року). Приєднавшись до Конвенції з прав дитини Україна взяла на себе ряд зобов’язань з поліпшення добробуту дітей.

15:45 19.11.2021