Ще один лицар ордена Богдана Хмельницького з Ізяславщини

Нещодавно стало відомо, що за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі почесною відзнакою – орденом  Богдана Хмельницького ІІІ ступеня - нагороджено захисника із Ізяславщини, офіцера  окремої десантно-штурмової бригади Сергія Ярохіна. Лицарю ордена спільно із своїми побратимами довелось обороняти від окупантів  такі українські населені пункти, як: Херсон, Нова Каховка, Вознесеньк, Святогірськ, Покровськ, Лисичанськ, Білогорівка, Берестове, Верхньокам’янське, Соледар, Бахмут, Піски та інші.

17:17 29.11.2022

Оголошення про проведення конкурсу на зайняття посади директора комунального некомерційного підприємства «Ізяславський центр первинної медико-санітарної допомоги» Ізяславської міської ради

Правові підстави проведення конкурсу: ст.16 Закону України «Основи законодавства України про охорону здоров’я», постанова Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2017 року № 1094 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я» (зі змінами), рішення виконавчого комітету Ізяславської міської ради від 08.11.2022 р. № 195 «Про проведення конкурсу на зайняття посади директора КНП «Ізяславський центр первинної медико-санітарної допомоги» Ізяславської міської ради», рішення виконавчого комітету Ізяславської міської ради від 24.11.2022 р. № 225 «Про утворення конкурсної комісії з проведення конкурсного відбору на зайняття посади директора КНП «Ізяславський центр первинної медико-санітарної допомоги» Ізяславської міської ради.

13:01 28.11.2022