Оголошуємо пошук кандидатів у присяжні Ізяславського районного суду

З метою формування списку присяжних відповідно до Закону України “Про судоустрій і статус суддів” та подання Територіального управління Державної судової адміністрації України в Хмельницькій області повідомляємо про пошук кандидатів у присяжні Ізяславського районного суду.

10:43 11.01.2023

Герой нескореної України

Сьогодні, 06 січня, у колі своєї сім’ї та друзів мав би відзначати своє 30-ліття новітній Герой України Олег Довгий. Та не судилося…. Кривава війна з окупантами не обирає кого забирати, а кого ні.  Їй не важливий ані вік, ані статус. Наче спалах обірвалось життя Олега - від ворожої снайперської кулі….  А скільки планів і нездійснених задумів залишилося у молодого, завжди усміхненого юнака... За наш спокій, мир в Україні він заплатив найдорожчу ціну – своє життя, загинувши в ім’я Вітчизни.

15:15 06.01.2023

Заклади освіти Ізяславщини отримали технологічні «новорічні подарунки»

На Новий рік усі очікують на новорічні подарунки. «Під новорічну ялинку» закладам освіти Ізяславщини вручено 48 сучасних ноутбуків та 15 наборів School Box. Це не класичні подарунки, а реальна допомога сучасним педагогам. Адже у зв’язку із повномасштабним вторгненням окупантів на територію України та пандемією COVID-19 перед освітньою галуззю постали нові виклики.

17:15 05.01.2023