Оголошуємо пошук кандидатів у присяжні Ізяславського районного суду

З метою формування списку присяжних відповідно до Закону України “Про судоустрій і статус суддів” та подання Територіального управління Державної судової адміністрації України в Хмельницькій області повідомляємо про пошук кандидатів у присяжні Ізяславського районного суду.

10:43 11.01.2023

Герой нескореної України

Сьогодні, 06 січня, у колі своєї сім’ї та друзів мав би відзначати своє 30-ліття новітній Герой України Олег Довгий. Та не судилося…. Кривава війна з окупантами не обирає кого забирати, а кого ні.  Їй не важливий ані вік, ані статус. Наче спалах обірвалось життя Олега - від ворожої снайперської кулі….  А скільки планів і нездійснених задумів залишилося у молодого, завжди усміхненого юнака... За наш спокій, мир в Україні він заплатив найдорожчу ціну – своє життя, загинувши в ім’я Вітчизни.

15:15 06.01.2023